Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player

20:17 -- 23 Ağu 2013

1 Yorum

Kategori:

Radyo Kelimeleri: , , , ,

Radyo Balkan

Radyo Balkan

Radyo Balkan

Radyo Balkan, balkan müzikleri çalan bir radyo kanalıdır. Gurbetçilerimizin büyük ilgi gösterdiği radyo kanalı kesintisiz şarkılar çalmaktadır. Bulgarca şarkı dinlemeyi seven herkesimin rahatlıkla sorunsuz bir şekilde dinleyebileceği bir radyo kanalıdır. Macırların Radyosu olarakda bilinmektedir. Radyo yayın hayatına adım attığı tarihten buyana, istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Dinleyenlerine balkan müziği ziyafeti veren radyo kanalı, dinleyenlerinden istek şarkılarada yer vermektedir. Sevdiğiniz şarkıları sevenleriniz ve sevdikleriniz ile paylaşmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Balkan şarkıların tek yeri olan Radyo Balkan, radyo dinlettirme dışında dinleyenlerine eğitici öğretici programları ile keyif vermektedir. Yediden yetmişe herkesime hitap eden bu radyo kanalı, dinleyenlerine mp3 kalitesinde bir yayın sunabilmek için ise teknolojinin imkanlarını elverdiğince kullanmaya çalışmaktadır.

Radyo Balkan Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi mevcut değildir. Radyo dinleyenlerine internet üzerinden hizmet vermektedir. İnternet bağlantısı edindiğiniz takdirde buluduğunuz heralan üzerinden radyo kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Radyo karasal yayın yaşamına geçtiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Radyo Balkan İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait deteylı bir kurumsal bilgi elimize ulaşmamıştır. Radyo kanalı ile irtibata geçmek için aşağıdaki bağlantı adresini takip ediniz.

http://www.radyobalkan.com/

Bulgarca şarkıları ile gurbetçilerimizin yüzünü güldüren Radyo Balkan tüm hızı ile yayın yaşamına devam etmektedir

Yapılan Yorum Sayısı:

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın!

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>