Anasayfa » Arabesk » Radyo Nefes
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player

02:41 -- 03 Eyl 2013

0 Yorum

Kategori:

Radyo Kelimeleri: , , , ,

Radyo Nefes

Radyo Nefes

Radyo Nefes

Radyo Nefes, arabesk fantazi şarkılar çalan ve yaklaşık 5 yıldır faliyette olan radyo kanalıdır. Radyo kesintisiz yayın akışı ile göz doldurmaktadır.
Yayın yaşamına adım attığı ilk günden buyana yayın çizgisini koruyan ve yayıncılık anlayışından taviz vermeyen bir çizgi ile hareket etmektedir. Günlük yaşantınızda radyo dinleyen bir birey olarak, sıkılmadan rahatlıkla dinleyebileceğiniz bu radyo kanalı birçok radyo sitesinden takip edilebilmektedir.

Radyo Nefes‘in canlı dinlemenin vermiş olduğu muhteşem hazzı birçok ulusal çapta yayın yapan radyo kanalı vermemektedir. Böylesine kaliteli bir yayın imkanını dinleyenleri ile paylaşan radyo kanalı, zamanla gelişmektedir. Teknolojininde vermiş olduğu imkanları başarılı bir şekilde ilerleten radyo kesintisiz yayın yaşamına hızla devam etmektedir. Radyo kanalını dinlemek isteyen radyo dinleyicilerimiz, radyodinlesem.net adlı sitemizi ziyaret etmeleri yeterlidir.

Radyo Nefes Frekans Bilgileri

Frekans adresi bulunmayan radyo kanalı, sadece internet üzerinden online dinlenebilmektedir. Dinleyicilerinin, frekans adresi doğrultusunda büyük bekleyişlerine küphesiz radyo kanalı, kısa süre zarfında yanıt verecektir. Radyo frekans adresi edindiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Radyo kanalını şimdilik, internet üzerinden gerek cep telefonunuzdan gerek bilgisayar veya tabletinizden

Radyo Nefes İletişim Bilgileri

Radyo kanalı ile irtibata geçmek isteyen, radyo dinleyicileri aşağıdaki bağlantı adresini takip edebilirler.

http://www.radyonefes.net/iletisim/

Arabesk damar şarkıların yeni adresi Radyo Nefes yayın akışını aralıksız sürdürmektedir

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın!

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>