Anasayfa » Dini » Rahmet Fm
Radyoyu dinleyebilmek için Flash Player yükleyin!

Get Adobe Flash player

23:01 -- 09 Eyl 2013

1 Yorum

Kategori:

Radyo Kelimeleri: , , , ,

Rahmet Fm

Rahmet Fm

Rahmet Fm

Rahmet Fm, dini tasavvufi konulu yayın yapan bir radyodur. Radyo kanalı gerek karasal yayını gerek internet üzerinden online olarak sevenleri ile buluşmaktadır. Huzura ermenin yolu olan, radyo kanalı yayın akışında ilahi şarkılara yer vermektedir. Radyo kanalını dinledikçe iç huzurunuzun arttığını farkedecek çevrenize pozitif bir enerji saçacaksınız. Dinleyenlerine ilahi şarkılarının yanı sıra, tasavvuf sohbetleride dinlettiren ve dinleyenlerine birşeyler kazandırma amacı güden bir radyo kanalıdır.

Rahmet Fm dinlemek bahara merhaba diyen bir çiçek gibi umut dolu olmaktır. İçsesinizi dinleyebileceğiniz en güzel ilahi şarkılar bu radyo kanalında kesintisiz olarak çalmaktadır. İyi ile kötünün arasındaki fark gibi belirgin bir yol çizen radyo kanalı, çizdiği bu yolda kendinden emin adımlar ile dinleyenlerine daha kaliteli ve daha samimi bir yayın sunabilmek adına vargücüyle çalışmalarını ilerletmektedir. Sizlerde ilahi şarkılarını kesintisiz olarak bu radyo kanalında, sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Rahmet Fm Frekans Bilgileri

103.3 frekansını takip ederek radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Karasal yayın ağı üzerinden radyo kanalını dinleyemiyorsanız, internet bağlantısı ile Dünya’nın herbiryerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Rahmet Fm İletişim Bilgileri

Kurumsal bir iletişim bilgisi elimizde var olmayan radyo kanalına ulaşmak için, sayfamızın güncellenmesini bekleyiniz. İlahi şarkıları canlı dinlemek, tasavvuf sohbetlerine ortak olmak için Rahmet Fm dinlemeye devam ediniz.

Yapılan Yorum Sayısı:

  • hacı nevzat

    20 Mart 2014

    Cevapla

    hocam gene beni duygulandıdın sizleri seviyorum allahım güzel yolculuklarda gene beraber gitmeyi nasip eylesin tüm bursada bulunan ümre arkadaşlarıma selamlarımı yolluyorum allahıma amanet olun

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın!

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>