Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » 38 Kent Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

38 Kent Fm

38 Kent Fm

38 Kent Fm

38 Kent Fm

38 Kent Fm, ” Türkü Dost ” sloganı ile Kayseri semalarından dinleyenlerine yöresel halk türküleri çalan bir radyo kanalıdır. Şüphesiz türküleri biz dinleyenler üzerindeki etkisi aımsanmayacak kadar fazladır. Bu etkiyi radyo ve dinleyici arasındaki etkileşimi en rahat ve en sorunsuz bir şekilde sağlayan radyoların başında yer almaktadır. Türküler ile günlerine geçiren hatta yaşam tarzını bu doğrultuda ilerleten dinleyicilerin takip etmesi gerekn radyoların başında gelmektedir.

38 Kent Fm, Kayseri başta olmak üzere tüm Türkiye tarafından beğenilen ve dinlenilen bir radyodur. Kesintisiz yayın akışı ile birlikte bu keyfe keyif katmaktadır. Tüm türkü dostlarının burada toplandığı ve birbirinden muhteşem türküleri dinlediği yerdir. Sizlerde Türkü Dostunu dinlemek ve sevdiklerinize dinlettirmek için sitemizi ziyaret ediniz.

38 Kent Fm Frekans Bilgileri

101.8 frekansını takip ederek Kayseri ili ve çevrelerinde radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Frekans üzerinden radyo ile irtibat kuramayan dinleyiciler ise, internet üzerinden online bir şekilde radyo kanalını dinleyebilirler.

38 Kent Fm İletişim Bilgileri

Camikebir Mah. Vakıf Gökdelen İş Hanı Kat:10 Melikgazi / Kayseri
Tel: 0 (352) 221 19 13 – Faks: 0 (352) 221 19 25
[email protected]
Türkü Dostu 38 Kent Fm‘e yukarıdaki iletişim bilgileri doğrultusunda ulaşabilir ve önerilerinizi, isteklerinizi iletebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!