Buradasınız: Anasayfa » TSM » Nostalji » 45 lik Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

45 lik Radyo

45 lik radyo

45 lik radyo

45 lik Radyo Hakkında Bilgiler

45 lik Radyo, Türkçe Nostalji şarkıları çalan bir internet radyosudur. Radyo “Zamanın eskitemediği şarkılar” sloganı ile yayın hayatını sürdürmektedir. Geçmiş yılları hatırlatan, yüzünüzde küçükde olsa bir tebessüm bırakacak olan bu radyo kanalı 24 saat yayın yapmaktadır.

Radyo internet üzerinden yayın yapmakla birlikte sosyal medya araçları üzerinden de takip edilebilir ve sevdiğiniz şarkıları sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Gençliğinizin en güzel şarkılarını çocuklarınızında dinlemesini ve o günleri hayal etmesini dilerseniz sizleride 45 lik dinlemeye devet ediyoruz.

Radyo sitemiz radyodinlesem.net üzerinden 45 lik Radyo’yu canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz. Ayrımcılığın olmadığı, reklamsız radyo dinlemenin keyfine kana kana doyacağınız bu muhteşem radyo kanalı için bizleri takip ediniz.

45 lik Radyo Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden hizmet vermektedir. Frekans adresi yoktur. Sitemizin https://radyodinlesem.net/45-lik-radyo/ bağlantı adresini takip ederek radyo kanalını dilediğiniz hernokta üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!