Buradasınız: Anasayfa » Klasik » Açık Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Açık Radyo

Açık Radyo

Açık Radyo

Açık Radyo

Açık Radyo, 13 Kasım 1995 yılında yayın hayatına il adımı atmıştır. Radyo yayın akışında klasik müzik çalmaktadır. Ayrıca radyo kanalı faaliyetlerinde kâr amacı gütmeyen bir şirket olan Radyo hiçbir çıkar ve sermaye grubuna bağlı değildir. Teknolojinin sağlamış olduğu imkanları kullanarak dinleyicilerine daha kaliteli bir yayın sunmak için çalışmalarını aralıksız ilerletmektedir.

Açık Radyo’da 17 yıl içinde yaklaşık yirmi bin konuk ağırlamıştır: Noam Chomsky’den Naomi Klein’a, James Hansen’dan Bill McKibben’a, Richard Falk’tan Thomas Hammarberg’e, Arundhati Roy’dan Norman Finkelstein’a, Amira Hass’tan Rabab Al-Mahdi’ye, Joseph Stiglitz’ten Yılmaz Akyüz’e, George Monbiot’dan Michael Albert’a, Hrant Dink’ten David Barsamian’a, Çağlar Keyder’den Benjamin Barber’a, Hasan Cemal’den Alper Görmüş’e, Halil Berktay’dan Ayhan Aktar’a, Gilberto Gil’den Tania Maria’ya, Neşet Ertaş’tan Fazıl Hüsnü Dağlarca’ya kadar nice sanatçılar bu radyo kanalında konuk olmuşlardır. Hergeçen gün kendini yenileyen ve daima yenilikten yana olan vede yayın akışını özgür, ferah ve objektif olarak ilerletme çabasından asla vazgeçmemiştir. Sizlerde Açık Radyo canlı dinlemek ve istekde bulunmak için radyo sitemizi takip edebilirsiniz.

Açık Radyo Frekans Bilgileri

94.9 Frekansını takip ederek tüm Marmara Bölgesinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Marmara Bölgesi dışında yer alan radyo dinleyicileri, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.

Açık Radyo İletişim Bilgileri

Anafor Radyo Yayıncılık A.Ş
Cumhuriyet Caddesi, Üftade Sokak No:1
ERN Han, Kat: 5-6
34373 Elmadağ
İstanbul
Telefon:212-343 40 40 (pbx)
Faks:212-232 32 19
e-posta:[email protected]
Klasik müzik severlerin sıklıkla ziyaret ettiği ve büyük bir keyif aldığı Açık Radyo’yu sitemiz üzerinden online ve canlı olarak takip edebilirsiniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!