Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Adana Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Adana Fm

Adana Fm

Adana Fm

Adana Fm

Radyo Adana Fm Adana ili üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo ” Adana’nın Şahı Adana’nın Padişahı ” sloganı ile rakipleri arasında yerini almış ve gümbür gümbür yayın akışını ilerletmektedir. Radyo yayın akışında; % 50 FANTEZİ ARABESK, % 30 TÜRK HALK MÜZİĞİ, % 20 TÜRK SANAT MÜZİĞİ şarkıları çalmaktadır. Adana ili başta olmak üzere Türkiye genelinde geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Canlı Radyo dinlemek isteyenlere güzel dakikalar sunan ve dinledikçe insanın dinlemesinin geldiği bir radyo kanalıdır.

Radyo Adana Fm, geniş çaplı yayını ile yediden yetmişe herkesime hitap etmektedir. Dinleyenlerini mutlu kılan ve dinleyenlerinden gelen istek şarkılara yer veren bu başarılı radyo kanalı, tamamen dinleyi odaklı bir yayın anlayı güdmektedir. Sizlerde türkülere gönül vermiş bir bireyseniz sizleride bu radyo kanalını dinlerken görmek isteriz…

Adana Fm Frekans Bilgileri

95.3 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Şayet Adana ilinden uzaklardaysanız ve frekans adresinden gereken verimi alamıyorsanız, internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Adana Fm İletişim Bilgileri

Görüşlerinizi açık bir şekilde dile getirebileceğiniz iletişim bilgileri aşağıda detaylı olarak verilmiştir.
ADRES: Kuruköprü Mah. Özler Caddesi Arpacı Apt. Kat:7 Daire: 7 SEYHAN / ADANA
TELEFONLAR: +90 322 359 42 36 — +90 322 35249 73
İSTEK:+90 322 352 21 39
E-mail
[email protected]
[email protected]
Adanalıların vazgeçilmez radyo kanalı, dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek için tüm ekip ve ekipmanı ile aralıksız olarak çalışmalarını ilerletmektedir. Radyo Adana Fm dinlemek ve dinlettirmek için bizleri takip etmeniz yeterlidir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!