Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Afşin Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Afşin Fm

Afşin Fm

Afşin Fm

Afşin Fm Hakkında Bilgiler

Afşin Fm, Kahramanmaraş ‘ tan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yerel ve bölgesel bazda yayın yapmaktadır. 104.5 frekansı ile dinleyenlerine seslenmektedir. Radyo, “ Bölgenin en güçlü radyosu” sloganı ile karma yapıda yayınları ile dikkat çekmektedir.
Afşin Fm Türkçe Pop, Arabesk, Fantezi, Türk Halk Müziği tarzında geniş yelpazeli bir yayın akışı yürütür. 1993 yılında sektöre katılan bu radyo, önceleri Çağrı Fm adıyla yayın yapıyordu. 2003 yılında günümüz adını almıştır. Radyo, RTÜK’ ün özel radyo yayınlarına tanıdığı imtiyazlar sayesinde gelişme fırsatı bulmuş ve o günden bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiştir.

Hemen hemen her türden Türkçe müzik yayını yapan Afşin, bu özellik sayesinde sınırlı bir hedef kitleye hitap etmek yerine geniş bir dinleyici kesimine seslenmeyi hedef edinmiştir. Kahramanmaraş halkına ve bölge sakinlerine eşsiz eserler sunan radyo kanalı, sadece bilenen eserleri değil yöresel sanatçıların ürünlerine de yayınlarında yer vermektedir. Radyo sektöründe önemli bir etkiye sahip RATEM üyesi olan kanal, kurumsal bir yapıya sahiptir. İnternet sitesi ve gün içerisindeki yayınlarında gündemin önemli gelişmelerine de değinen kanal, özellikle internet sitesi aracılığıyla gündeme ışık tutuyor.

Online dinlenebilme imkanı ile Dünya’ nın her yerinden erişim imkanı bulunan kanalı internet üzerinden online dinleyebilirsiniz. Dinleyici görüş ve dileklerine son derece önem veren radyo kanalına dilediğiniz an mesaj bırakabilir, istek parçada bulunabilirsiniz.
Radyo Afşin bana yetmez, memleketten haberleri bir başka radyodan dinlemek istiyorum.” diyorsanız bir başka alternatif olarak Yöre Fm ‘yi dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Afşin Fm Frekans Bilgileri

104.5 frekansını takip ederek Kahramanmaraş ili üzerinden radyoyu canlı dinleyebilirsiniz.

Afşin Fm İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Caddesi İstiklal Sokak Numara:7 Kat:2
Telefon : 0 344 511 71 95
E-Posta : [email protected]
46500 – Afşin / KAHRAMANMARAŞ

İletişim Adresleri ve Frekansları!