Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Ağır Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Ağır Fm

Ağır Fm

Ağır Fm

Ağır Fm Hakkında Bilgiler

Ağır Fm, “Müziğin Ateşini Yaktık” sloganı ile müzik yayınları gerçekleştiren bir radyo kanalıdır. İncel Medya Grup kuruluşu olan bu radyo kanalı, eşsiz Kürtçe şarkı eserlerini radyo dinleyicilerine sunmaktadır. En yeni ve en sevilen Kürtçe şarkıları çalan radyo kanalı, yeni bir radyo kanalı olmasına rağmen, istikrarlı yayın felsefesi ile büyük bir beğeni topluyor.
İnternet üzerinden yayınlar gerçekleştiren Ağır Fm, RTÜK’ ün Kürtçe yayın yapmaya olanak sağlamasının ardından kurulup gelişmiştir. Özellikle, Doğu

Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde dinlenen bu radyo kanalı, başta Türkiye’de yaşayan Kürt vatandaşlarımız olmak üzere, Kürtçe müzik sever tüm radyo dinleyicisine hitap etmektedir. Kürtçe müziğe gönül vermiş, 7’den 70’e tüm dinleyici grubuna seslenmeyi başaran bu radyo, hatırı sayılır dinleyici kitlesi ile alanında etkin bir konumda yer ediyor.

Yerel veya ulusal yayın yapmayan Kürtçe müzik radyosu, internet mecrasında etkinliğini kanıtlamış bir radyo olmayı başarabilmiştir. Seçkin, kaliteli, özgün şarkı seçimleri ile kısa sürede yükseliş gösteren radyo Ağır Fm, Kürtçe müzik dinlemek isteyen hemen herkesin severek dinleyebileceği ahlaklı, dürüst ve ilkeli bir radyo kanalı olarak faaliyet gösteriyor.
Online mecrada aktif olarak yere alan ve her geçen gün bünyesine kattığı dinleyici grubu sayesinde, sektöründe emin adımlarla ilerleyen Ağır Fm, 7 gün 24 saat kesintisiz müzik yayınları sayesinde Kürtçe müziğin vazgeçilmez kanalları arasında yer almayı başarıyor.

Radyo Ağır Fm gibi Kürtçe müzik tarzında radyo yayınları gerçekleştiren bir diğer kanal da Radyo Berfin’ dir. Radyo Berfin de online radyoculuk alanında etkinliği kanıtlamış ve sürdüren bir alternatif radyodur. Kürtçe müziğin bir birinden seçkin özelliklerini günün her anında her dakika kesintisiz dinleyenlerine sunan Radyo Berfin Fm, severek takip edebileceğiniz bir kanal.

Online mecranın bu radyo kanallarına, internet vasıtası ile Dünya’ nın her yerinden tek tık ile ulaşabilirsiniz. Günün her anında internet bağlantısının olduğu her alandan kesintisiz dinlenme olanağı mevcut olan bu iki radyo kanalına internet sitemiz üzerinden dilediğiniz an erişebilir, kaliteli bir yayın olanağı sunan sitemizden Radyo Ağır Fm’ yi ve Radyo Berfin Fm’ yi dinleyebilirsiniz.

Ağır Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo internet üzerinden dinlenmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!