Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Aheste Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Aheste Fm

Aheste Fm

Aheste Fm

Aheste Fm Hakkında Bilgiler

Aheste Fm, internet üzerinden yayın yapan bir internet radyosudur. Radyo kanalı güçlü dinamik kadrosu ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında olup; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevresine hizmet vermektedir.

Dinleyici memnuniyetini arttırmaya yönelik, radyo dinleyenlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarının aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendini yenileyen; siz değerli dinleyicilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışmaktadır. Radyo Aheste Fm’i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı ve online olarak dinleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile radyo kanalını paylaşabilir, istek şarkılarınızın yayın akışında yer almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca karışık radyolar kategorimizi ziyaret ederek sitemizde yer alan diğer radyo kanallarınıda sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Aheste Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. Radyo biz dinleyenlerine internet üzerinden hizmet vermektedir.

Aheste Fm İletişim Bilgileri

Tel: 0532 525 51 61

E-Posta: [email protected]
Adres: Siteler Cad. No:47 ANKARA

İletişim Adresleri ve Frekansları!