Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Akkuş Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Akkuş Fm

Akkus Fm

Akkus Fm

Akkuş Fm Hakkında Bilgiler

Akkuş Fm, 20 Ekim 2013 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Radyo Orta Karadeniz’in en çok dinlenilen radyosu olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Radyo “Akkuş’a Hayat Veren Radyo” sloganı ile yayın yaşamını sürdürmektedir. Yayın akışında; yöresel halk türküleri, türk sanat müziği ve karadeniz yöresine ait şarkılar çalmaktadır.

Yayın akışını internet üzerinden sürdüren radyo, geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Herkesime hitap eden radyo kanalı haftanın 7 günü 24 saati dinlenebilmektedir. Objektif yayıncılıktan yana olan ve bu tutumunu yayına başladığı tarihden buyana başarılı bir şekilde ilerleten ve asla taviz vermeyen Radyo Akkuş Fm, kaliteli programcıları ile gümbür gümbür yayın akışını sürdürmektedir.

Radyo kanalını radyodinlesem.net adlı internet sitemiz üzerinden online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Akkuş Fm Frekans Bilgileri

Karasal yayın yaşamı bulunmayan radyo kanalı, yayın hayatını internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Sitemizden radyo kanalını sorunsuz ve kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Akkuş Fm İletişim Bilgileri

gsm: 05433439093
facebook: www.facebook.com/akkusfm52
twitter: www.twitter.com/akkusfm
e-mail: [email protected] / [email protected]
Radyo kanalına ait; önerilerinizi, şikayetlerinizi ve isteklerinizi yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ederek iletebilirsiniz. Radyo Akkuş Fm Akkuş’un en sevilen radyosu…

İletişim Adresleri ve Frekansları!