Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Akmega Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Akmega Radyo

Akmega Radyo

Akmega Radyo

Akmega Radyo Hakkında Bilgiler

Akmega Radyo, 88.5 Mhz yayın frekansı ile bölgesel olarak yayın yapmaktadır. Akmega Radyo, Nasreddin Hoca diyarı Konya Akşehir üzerinden yayın gerçekleştirnektedir.
Arabesk ve fantezi tarzda müziğe dair sınırsız müzik eserini, aralıksız yayınlar ile sunan Akşhirli’nin sevilen radyosu Akmega Radyo özellikle erkek radyo severlerin sık sık dinlediği bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Damar şarkıların son sürat dinleyenlere taşındığı bu arabesk ve fantezi müzik radyosu, ahlaklı, dürüst, objektif yayıncılıklar gerçekleştirmeyi hedef edinmiştir.

Temelde arabesk ve fantezi müzikler çalan radyo kanalı bunun yanında halk müziği, pop müzik, sanat müziği tarzında da yayınlar yapmaktadır.
88.5 Mhz yayın frekansı ile Konya ili ve çevresinden canlı olarak dinlenebilen bu yerel radyo kanalı, internetin olduğu her yerden de erişim olanağı mevcut olan vir radyo kanalıdır.
Yerel radyiculukta olduğu gibi online radyoculuk mecrasında da etkin bir konumda yer alan Akmega bu sayede hızlı bir yükseliş göstermeyi başarabilmiştir. Radyo kanalı zahmetsiz, masrafsız ve alan, zaman kaygısı olmadan yayınlar gerçekleştirme imkanı sunan internet teknolojisi sayesinde sadece Akşehir’e değil Dünya’nın dört bir yanına erişme olanağı bulmuştur.
C
anlı yayın dinleme olanağı sayesinde, sitemizden kesintisiz dinleyebileceğiniz bu radyo kanalını çok seveceksiniz. Damar şarkıların en güzel örneklerini, halk müziğinin ruhu dinlendiren ezgilerini, Türk Sanat Müziği’ nin en nadide seslerini kulağınıza taşıyan bu yöresel radyoda keyifli dakiklar sizleri bekliyor.
Radyo kanalının internet sitesi üzerinden istek parçada bulunabileceğiz bir yapısı da mevcut. Ayrıca, Facebook üzerinden de kanalın sayfası aracılığı ile o an duymak, duyurmak istediğiniz şarkiyi talep edebilir; sevdiklerinizle paylaşabilir ve kulaklarınızın pasını silebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Baba Radyo‘yuda sitemiz üzerinden online ve canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Akmega Radyo Frekans Bilgileri

Konya: 88.5 frekansını takip ederek Akmega Radyo’yu canlı dinleyebilirsiniz.

Akmega Radyo İletişim Bilgileri

ADRES : İnceler iş hanı kat:5 Akşehir – KONYA
TEL / FAX: 0332 813 11 07 – 813 85 87
[email protected]
[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!