Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Aktif Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Aktif Fm

aktif fm

aktif fm

Aktif Fm

Radyo Hakkında Bilgiler
Aktif Fm 24 Ocak 1994 yılında kurulmuş bir radyodur. Radyo İzmir Aliağa üzerinden canlı yayını ile dinleyenlerine hizmet vermektedir. Radyo kanalı dinleyenlerine türkçe pop ve beraberinde slow şarkılar ile hizmet vermektedir. Radyo kanalı resmi internet sayfasında kendini şu cümleler ile ifade etmiştir: “Gelişim sürecimizde ulusal, bölgesel, global ekonomide zaman zaman yaşanan olumsuzlukların yansımasından etkilendik fakat hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadık. Krizlerden güçlenerek çıkmayı başardık.”

İzmir Aktif Fm, Aliağanın sevilen radyolarının başında gelmektedir. 1994 yılından buyana aralıksız olarak hizmet veren istasyon radyo dinleyenlerinden tam puan almıştır. Günün her saat diliminde yayın yapan ve daimi olarak dinleyenlerini önemseyen ve Radyo Aktif Fm dinleyenlerinin görüş öneri ve şikayetlerini dikkate alan bir çizgi ile yayın yaşamını sürdürmüştür. Radyo gerek internet üzerinden online bir şekilde gerek karasal ağ frekansı üzerinden canlı olarak dinlenebilmektedir.

Radyo Aktif’i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sorunsuz olarak dinleyebilir sosyal medya butonlarını kullanarak radyo istasyonunun daha geniş kitlelere hitap etmesine ve duyurulmasına vesile olabilisiniz. Ayrımcı yayıncılık anlayışının dışında hareket eden ve karışık radyolar dalına yeni bir renk kazandıran bu köklü radyo istasyonunu tebrik eder başarılarının daim olmasını dileriz.

Aktif Fm

Radyo Aktif Frekans Bilgileri
İzmir : 91.7 frekansı üzerinden İzmir ve çevre illerde kanalı canlı takip edebilirsiniz.

Aktif Fm

İstasyon İletişim Bilgileri
Telefon:(0232) – 616 81 78
Mail: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!