Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Anadolu

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Anadolu

Anadolu Radyo

Anadolu Radyo

Anadolu Hakkında Bilgiler

Anadolu Radyo, 2015 yılında faliyete giren bir internet radyosudur. Anadolu’nun sevilen sayılan türkülerini biz dinleyenlerine taşıyan kanal türkü radyoları kategorisinde yerini almıştır. Sorunsuz bir şekilde dinleyenlerine hizmet veren radyo kanalı çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Yeni bir proje ile yayın yaşamına adım atan radyo kanalı, kısa sürede ses getirecek gibi. Kısa zamanda elde etmiş olduğu dinleyici sayısı bunu gösterir niteliktedir. En beğendiğiniz şarkıcıları ve beraberinde onların değerli türkülerini Radyo Anadolu ile sitemiz üzerinden reklamsız olarak dinleyebileceksiniz. Şüphesiz türküler bizlerin canı kanı adeta atan kalbidir.

Türkülerimize sahip çıkmak ve bunları ilerleyen gelişen nesile aktarmak bizim en değerli görevlerimiz arasındadır. Şüphesiz türküler bizlerin mirasımız ve geçmişimize ışık tutan tarihimizdir. Türküleri bu radyolar ile geniş kitlelere ulaştırmak ve bi nebzede olsa yeni nesile katkı sağlamak adına atılmış doğru adımların başında gelmektedir.

Sizlerde türkü dinlemeyi ve dinlettirmeyi seviyorsanız sitemiz radyodinlesem.net i takip etmeniz yeterli olacaktır. Aynı kategoride hizmet veren Türkü Radyo’yu da buradan canlı dinleyebilirsiniz.

Anadolu Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur. İnternet siteleri üzerinden radyoyu online dinleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız ile sevdiklerinizin radyo kanalını dinlemesine vesile olabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!