Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Arabesk Alemi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Arabesk Alemi

arabesk alemi

arabesk alemi

Arabesk Alemi Hakkında Bilgiler

Arabesk Alemi, 2013 yılında arabesk radyoları arasında yerini almış bir radyo kanalıdır. arabesk damar şarkılarının en popüler olanlarına yer veren aynı zamanda dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yayın akışında yer veren Arabesk Fm kanalı, canlı ve online olarak yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden kemikleşmiş bir kitleye sahip olan ve dinleyicisinin; istek, öneri ve şikayetlerine daima önem veren bir radyodur.

Arabesk radyoları günümüzde popülaritesini korumakta ve gün geçtikçe bu radyoların sayısıda beraberinde artmaktadır. Artan bu rekabetde diğer radyo kanallarından ayrılma ve dinleyiciyi çekme çabaları da sektöre heyecan kazandırmıştır. Arabesk Alemi ve sektörde yerini belli eden ve çizgisini koruyan bir bakış açısı ile yoluna devam etmektedir. Arabesk müzik adına herşeyi bulabileceğiniz ve kesintisiz az reklamsız damar şarkı dinleme fırsatı edinebileceğiniz ender radyoların başında gelmektedir.

Sizlerde arabesk şarkıları kesintisiz bir şekilde dinlemek istiyorsanız radyo sitemiz radyodinlesem.net’i ziyaret etmeniz yetrrlidir. Aynı türde yayın yapan Park Fm‘ide sitemiz üzerinden canlı dinleyebilirsiniz.

Arabesk Alemi Frekans Bilgileri

Radyonun frekansı yoktur. Kanal internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.

İletişim Adresleri ve Frekansları!