Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Arabesk Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo

Arabesk Radyo, arabesk damar şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. 3 Kasım 2012 tarihinde yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Ve o günden buyana istikrarlı bir şekilde yayın yaşamını ilerletmektedir. Radyo yayın akışında tekrardan uzak, az reklamsız bol şarkı ile hareket etmektedir. Radyo arabesk radyoları arasına “Full Damar” sloganı ile girmiş ve önemli bir yer edinmiştir. Damar şarkı tutkunlarının yer aldığı bu radyo kanalı kesintisiz yayın yapmaktadır. Arabesk Radyo ayrıca, sosyal medyayı aktif kullanan bir radyo kanalıdır. Facebook, Twitter gibi sosyal medya araçları üzerinden radyo kanalına ulaşabilir istek şarkılarda bulunabilirsiniz. Radyo belirli bir yayın çizgisine sahip olup bu çizgiden ödün vermeden yayın akışını sürdürmektedir. Radyo’nun geniş arabesk şarkı arşivi ise azımsanmayacak kadar fazladır. Ve bu arşiv genişliği, radyo kanalına dinleyenlerinden gelen isteklerine cevap verebilmesini sağlamaktadır. Sizlerde arabesk damar şarkı dinlemeyi seviyorsanız doğru yerdesiniz.

Arabesk Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanalını yayın yaşamını online olarak sürdürmektedir. Frekans adresi bulunmayan Arabesk Radyo’nun ilerleyen zamanlarda karasal yayına geçmesi durumunda sayfamız güncellenecektir. İnternet üzerinden severek dinlediğiniz damar şarkıları bu radyo kanalında, online olarak dinleyebilirsiniz.

Arabesk Radyo İletişim Bilgileri

Adres: Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No:26 Yenibosna – Bahçelievler / İSTANBUL
Yetkili
Mert AYDEMİR
Hüseyin KARA
Telefon: +90 543 367 05 00 (09:00 – 18:00)
Email: [email protected] (Msn değildir)
Radyo Resmi İnternet Sayfası: www.arabeskradyo.biz/‎
Arabesk şarkılara gönül vermiş herkesin rahatlıkla dinleyebileceği radyo kanalı, Arabesk Radyo’ya yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz

İletişim Adresleri ve Frekansları!