Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Arabesk Vadisi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Arabesk Vadisi

arabesk vadisi

arabesk vadisi

Arabesk Vadisi Hakkında Bilgiler

Arabesk Vadisi, arabesk damar şarkıları ile dinleyenlerine hizmet veren başarılı bir internet radyosudur. Radyo en damar şarkıları yayın akışına taşımaktadır. Damar radyoları arasında yerini henüz yeni almış olmasına rağmen kısa sürede kendinden söz ettirmeyi bilmiştir. Ülkemizde damar radyolarına olan rağbet oldukça fazladır. Bu zorlu marotonda yerini alan Radyo Arabesk Vadisi, adından söz ettirmek için tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Azer Bülbül’den Müslüm Gürses’e Kibariye’den İbrahim Tatlıses’e kadar sevdiğiniz ve severek dinlediğiniz arabesk şarkıları bu radyo aracılığı ile 24 saat kesintisiz bir şekilde dinleyebileceksiniz. Radyo kanalı dinleyenlerinden gelen arabesk şarkılarada yayın akışında yer vermektedir. Kendine has tutumu ile biz dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunan radyo kanalına yayın yaşamında başarılar dileriz. Radyo kanalını sitemizin https://radyodinlesem.net/arabesk-vadisi/ adlı linkinden canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Arabesk Vadisi Frekans Bilgileri

İnternet radyo olan kanalın frekansı yoktur. Radyo kanalını radyodinlesem.net adlı internet sitemiz üzerinden online dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!