Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Arabeskin Sesi

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Arabeskin Sesi

Arabeskin Sesi

Arabeskin Sesi

Arabeskin Sesi Hakkında Bilgiler

Arabeskin Sesi Radyosu, toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir internet radyosudur. İnsan haklarına saygılıdır, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün daima karşısındadır. Türk gelenek ve göreneklerine daima saygılıdır. Milli kültüre, toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçeyi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanmaktadır.

Yayınlarında Türkiyenin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir ve bunu bir prensip haline getirmiştir. Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder. Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çokseslilikten yanadır. Demokrasiyi insanlık aleminin ortak değerlerinden biri olarak kabul eder. Ekonomik bağımsızlığını, toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin vazgeçilmez şartı olarak görür. Emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür. Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler.

Arabeskin Sesi Radyosu kendini yukarıdaki cümleler ile ifade etmiştir. Başarılı bir arabesk radyosu olan kanal arabesk radyoları kategorisinede yeni bir renk katmıştır. Aynı türde şarkılar çalan Damar Fm‘ide sitemiz üzerinden online bir şekilde dinleyebilirsiniz. Tüm arabesk damar şarkıları için radyodinlesem.net 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmetinizdedir.

Arabeskin Sesi Frekans Bilgileri

Frekans adresi olmayan radyo kanalını sadece internet üzerinden online olarak “https://radyodinlesem.net/arabeskin-sesi/” bağlantı adresinden dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!