Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Arkadaş Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Arkadaş Fm

Arkadaş Radyo

Arkadaş Radyo

Arkadaş Fm Hakkında Bilgiler

Arkadaş Fm, 90.2 Mhz yayın frekansı ile Isparta ili üzerinden radyo yayınları yapan bir radyo kanalıdır. Arkadaş Fm, yerel olarak yayınlar gerçekleştirmektedir. Radyo kanalının ulusal bir yayın frekansı yoktur. Özel radyoculuğun 90’ lı yıllarda hızla gelişmeye başladığı ülkemizde kurulan bu kanal, çeşitli ve seçkin radyo programları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

“Yaradılışımıza, kâinata, ibadet hayatımıza, imani ve içtimai konulara dair, aklımıza takılan birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz bir program” olarak karşımıza çıkan Altınoluk Saati, Ali Kılıç’ ın sunumuyla her Perşembe saat 17.05’te değerli dinleyicileri ile buluşuyor.
İlahiler, dini sohbetler ve şiirler ile her zaman ailenizin ve sizin aradığınız bir radyo kanalı olan Arkadaş Fm, her zaman her dakika dinleyebileceğiniz bir radyo kanalı. Bu tematik radyoda dine ait aradığınız her şeyi bulacaksınız. Radyo kanalı dinleyenlerine en iyi ve en doğru dini bilgileri vermek için büyük bir çaba güdüyor.

Dürüst ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile programlar yapan kanal, her kesime hitap eden bir yapıya sahip. İslamiyet dinini en güzel hatlarıyla anlatmaya odaklı bu nadide Isparta radyosunda bilgi dolu dakikalar siz dinleyicilerini bekliyor.
Dolu dolu radyo programları ve seçkin radyocuları ile kesintisiz radyo yayınları yapan en iyi arkadaşınız Arkadaş Fm, sadece 90.2 Mhz yayın frekansı ile değil; internetten canlı dinlenebilme olanağı sayesinde de tüm Dünya’ya sesini duyurma özelliği gösteriyor. Radyo kanalı, internet bazlı yayın olanağı sadece sadece belirli bir kitleye hitap etmenin çok çok ötesine gitmeyi başarıyor. Sadece Ispartalılara değil, Dünya’ nın her yerinden dinleyenlere İslamiyet’i öğretmek, İslamiyet’i sevdirmek için yayınlar yapıyor.

Online arenada etkinliği oldukça fazla olan bu Isparta radyosunu, dini tematik konular hakkında bilgi sahibi olmak, ilahilerle huzur bulmak, dini sohbetlerde kulak karatmak için sıkılmadan ve keyifli dakikalar yaşayarak 7 gün 24 saat kesintisiz dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden her an her dakika alan ve zaman kaygısı gütmeden yayınlar yapan kanalı sitemiz üzerinden takip edebilir, radyo kanalına ait görüş ve önerilerinizi bizler ile her zaman paylaşabilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Türkü Radyo‘yuda buradan canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Arkadaş Fm Frekans Bilgileri

96.6 Sivas üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Arkadaş Fm İletişim Bilgileri

Adres: Sivas Arkadaş Radyo Atatürk Caddesi Vakıflar İşhanı Kat:5 No 135-136 SİVAS
Telefon: 0346 224 97 67
Faks: 0346 224 97 67
E-Posta: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!