Buradasınız: Anasayfa » Slow » Aşk Fm Türkiye

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Aşk Fm Türkiye

Aşk Fm Türkiye

Aşk Fm Türkiye

Aşk Fm Türkiye

Aşk Fm Türkiye, Adana ili üzerinden tüm Tükiye’ye sesini duyuran slow şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Aşkı en güzel anlatan, geçmiş ve günümüzün en iyi slow şarkılarını bünyesinde barındıran ve bu şarkıları biz dinleyenlerine sunan bir radyo kanalıdır. Özlemle anılan ve özlenilen slow şarkıları kesintisiz dinleyebileceğiniz bir yer olan bu radyo kanalı hd kalitesinde yayını ile dinleyenlerinin gönlüne taht kurmuştur.

Slow radyolar bazında yayın yapan, birçok radyo kanalı arasında sivrilen ve kendini daima geliştiren bununla yetinmeyip yayın akışını dinleyici odaklı ayarlayan bu radyo kanalı, dinleyicinin herşeyden üstün olduğunu bilmekte ve bu doğrultuda hareket etmektedir. Gönül şarkılarına kendini kaptıran ve slow şarkılar ile yatıp kalkanların adresi olan bu radyo kanalını, sitemiz radyodinlesem.net üzerinden canlı olarak dinleyebilirsiniz.
Radyo kanalının yayın akışı ise şöyledir;
08:00: SANAT MÜZİĞ?BİR KAPI ARALIĞI PROGRAMI
09:00: HABERLER
09:05: SANAT MÜZİĞi BİR KAPI ARALIĞI DEVAM
09:30: SLOW YAYIN BAŞLANGICI
13:00: HABERLER
13:05: SLOW YAYIN AKIŞI
19:00: HABERLER
19:05: SLOW YAYIN-GECE

Aşk Fm Türkiye Frekans Bilgileri

100.2 frekansından Adana ili ve çevrelerinde canlı dinlenebilir. Tek bir frekans ağına sahip olan bu radyo kanalı frekans ağını arttırdığı zaman, sayfamız güncellenecektir. Ayrıca radyo kanalını internet üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Aşk Fm Türkiye İletişim Bilgileri

Telefon: +90 322 363 63 34 – +90 322 363 63 30
Aşk Fm Türkiye ile irtibata geçmek isteyen dinleyicilerimiz, yukarıdaki telefon bilgilerini kullanarak radyo kanalına ulaşabilirler. Aşkı en güzel anlatan şarkıların yer aldığı Aşk Fm Türkiye tüm hızı ile yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!