Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Aşk Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Aşk Fm

Aşk Fm

Aşk Fm

Aşk Fm

Hakkında Bilgiler
Aşk Fm, 1994 yılında arabesk fantazi müzik dalın da yayın yaparak yayın hayatına merhaba demiştir. Radyo kanalı 1994 yılından günümüze istikrarlı bir şekilde gelmiştir. Radyo yayın akışında arabesk damar şarkıların en sevilen ve en tutulan parçalarına yer vermekle birlikte Aşk Fm aynı zamanda dinleyenlerinden gelen istek şarkılarıda çalmaktadır. Kesintisiz olarak yayın yaşamını sürdürmektedir. Damar şarkı dinlemeden gününü geçiremeyen ve arabesk şarkı sevdalılarının vazgeçilmez adresi olan Aşk Fm tüm Türkiye’de dinlenip takip edilmektedir. Radyo Arabesk Fantazi müzik dalında yayın yapan diğer radyo kanalları arasında yerini belli etmiş farkını ve tarzını herdaim korumayı bilmiştir. Sizlerde bu başarılı radyo kanalını dinlemek ve arabesk şarkılar ile gününüze gün katmak istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Aşk Fm

Frekans Bilgileri
102.1 frekansı üzerinden sevenlerine canlı yayın yapan Aşk Fm bu frekans doğrultusunda sorunsuz dinlenebilmektedir. Frekans adresinden verim alamayan radyo dinleyicileri ise, internet üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilirler.

Aşk Fm

İletişim Bilgileri
Yazışma Adresi: PK 807 06466 Yenişehir / ANKARA
Telefon: 0312 425 35 35
Faks: 0312 417 06 79
E-posta: [email protected]
Yukarıdaki iletişim bilgilerini takip ederek Aşk Fm‘e ulaşabilir istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Aşka giden yol olan ve damar şarkıların baba radyosu olan Aşk Fm aralıksız yayın hayatına devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!