Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Atlantis Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Atlantis Fm

Atlantis Fm

Atlantis Fm

Atlantis Fm

Atlantis Fm, 100.5 frekansı üzerinden türkçe pop şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı, yayın akışı boyunca güncel pop şarkılara yer vermektedir. Radyo kanalı en çok dinlenilen 20 pop şarkıyı top20’de toplayarak dinleyenlerine sunmaktadır. Yaza damgasını vurmuş herzamanın popüler şarkılarını bu radyo kanalında canlı canlı dinleyebilirsiniz. Atlantis Fm’, aynı zamanda tüm sosyal medya araçları üzerinden takip edebilir, istek şarkılarını iletebilirsiniz. Radyo dinlemek için bundan daha iyi bir bahaneniz olamaz… Bu radyo kanalı ile güne pozitif başlayıp aynı enerji ile gününüze sonlandıracaksınız. Dinledikçe dinleyeceğiniz başarılı radyo kanalını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Atlantis Fm Frekans Bilgileri

100.5 frekansı üzerinden radyo kanalını takip edebilirsiniz. Frekanstan verim almayan radyo dinleyicileri internet üzerinden radyo kanalını online olarak dinleyebilirler. Ayrıca sosyal medya araçları üzerinden ve android destekli cep telofonlarınızdan radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Atlantis Fm İletişim Bilgileri

Başkent Bulvarı No:224 Batıkent ANKARA
Telefonlar:
(312) 256 33 33 (Santral)
(312) 256 35 35 (Fax)
E-Mail:
[email protected]
(Reklam ve Rezervasyon İçin)
[email protected]
Radyo kanalına dair iletişim bilgileri yukarıdaki detaylı olarak verilmiştir. Radyo kanalı ile irtibata yukarıdaki bilgiler doğrultusunda geçebilirsiniz. Popüler ve güncel pop şarkıların tek adresi Atlantis Fm tüm heyacanı ve hızı ile yayın yapmaya devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!