Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Baba Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Baba Radyo

Baba Radyo

Baba Radyo

Baba Radyo

Hakkında Bilgiler
Baba Radyo, 4 mayıs 2011 yılında yayın yaşamına adım atmıştır. Radyo kanalı yayın formatında, Türk Sanat Müziği, Arabesk Fantazi, Taverna müzikleri ile hizmet vermektedir. Radyo Baba “AŞKI YARATAN RADYO” sloganı ile arabesk fantazi radyo kanalları arasında yerini almıştır. Baba Radyo‘nun eski adı Radyo 1, Radio Hot’dur. Sonrasında günümüzdeki ismini almıştır. Radyo kanalının sahibi, Emrah Hattat, Best Medya’dır. Baba Radyo’nun kardeş kanalı ise Best Fm’dir. Radyo kanalı sağlam aly yapısı ve geniş arabesk fantazi şarkı arşivi ile dinleyenlerini hergeçen gün kendine hayran bıraktırmaktadır. Arabesk müzik dinlemeyi Efkarda büyük zevk alanlar, damar şarkılar olmazsa hayatta birşeyim eksik diyenler kısaca 7’den 70’e herkesim radyo kanalı dinleyebilir. Bu radyo kanalında kimler yokki; Zeki Müren’den İbrahim Tatlıses’e Orhan Gencebay’dan Ferdi Tayfur’a tüm severek dinlediğiniz baba sanatçıların değerli şarkıları sizler için kesintisiz olarak çalınmaktadır. Baba Radyo yayın yaşamına kısa bir süre önce adım atmasına rağmen, az zamanda çok büyük ilerleme sarf etmiştir. Kendi kategorisinde yani Arabesk radyolar arasında en çok dinlenilen en çok aranılan radyolar arasına girmiştir. Sizlerde bu başarılı arabesk fantazi radyo kanalı sitemiz radyodinlesem.net üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Baba Radyo

Frekans Bilgileri
İstanbul ili ve çevre illerden 105.6 frekansı üzerinden Baba Radyo‘yu dinleyebilirsiniz. 105.6 frekansından verim alamayan veya İstanbul ili üzerinden uzakta olan radyo dinleyicileri internet üzerinden online olarak radyoyu kesintisiz dinleyebilirler. Arabesk Fantazi radyo kanallarına büyük katkısı olan ve hergün emin adımlar ile kendini güçlendiren ilerleten Baba Radyo hizmetine aralıksız devam etmektedir.

Baba Radyo

Radyo İletişim Bilgileri
Dümen Sk. NO: 11 K.5 Gümüşsuyu İşmerkezi
Beyoğlu
İstanbul
e-Posta: [email protected]
Telefon: 0212 251 76 77
Belgegeçer: 0212 251 00 41
Radyo resmi internet sayfası: https://www.babaradyo.com
Yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Baba Radyo’ya ulaşabilir istek öneri ve şikayetlerde bulunabilirsiniz. İstanbul ilinin ve Tüm Türkiye’nin arabesk müzik radyosu Baba Radyo 24 saat aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir

İletişim Adresleri ve Frekansları!