Buradasınız: Anasayfa » Klasik » Karnaval » Baby Joy

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Baby Joy

Baby Joy

Baby Joy

Baby Joy Hakkında Bilgiler

Baby Joy Karnaval’ın bebekler, anneler ve anne adayları için hazırlamış olduğu yepyeni bir radyo kanalıdır. “Dinlesin de Büyüsün” sloganı ile yayın hayatına merhaba demiştir. Radyo kanalında yer alacak şarkıları, Karnaval’ın deneyimli yayıncıları büyük bir titizlikle seçmektedir.

BabyJoy’da; Ali Babanın Çiftliği ve Sound of Music müzikalindeki “Do Re Mi” gibi çocuk şarkıları, Mozart gibi ünlü bestecilerin bebekler için önerilen klasik müzik eserleri, annelerin bebekleri ile beraber söyleyebilecekleri The Beatles’dan “Love Me Do”, Grup Gündoğarken’den “Sen Benim Şarkılarımsın”, Barış Manço’dan “Domates, Biber, Patlıcan” gibi sevilen Türkçe ve yabancı şarkılar çalmaktadır.

Radyo kanalında müziğin yanı sıra anne ve anne adayları için faydalı programlar yer almaktadır. Uykusuz geçen günlerinize artık son vermek ve bebeğinizin ve kendinizin kesintisiz bir uyku uyuması için dinlenilmesi gereken önemli bir radyo kanalıdır. Radyo kanalını radyodinlesem.net adlı radyo sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Baby Joy Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekans adresi yoktur. Radyo Karnaval’ın diğer radyo kanalları gibi internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.

Baby Joy İletişim Bilgileri

ADRES:
Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
TELEFON:
+90 212 368 62 00
BİZE ULAŞMAK İÇİN:
[email protected]
REKLAM İÇİN:
[email protected]
Baby Joy’a yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!