Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Batı Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Batı Radyo

batı radyo

batı radyo

Batı Radyo Hakkında Bilgiler

Batı Radyo, İzmir üzerinden “Türkülerin İzmir’den Yükselen Sesi” sloganı ile yayın yapan bir kanaldır. Yöresel Halk Ezgilerini yayın akışına taşıyan ve sorunsuz bir şekilde dinleyenlerinin hizmetine dinletisine sunmaktadır. Geçmiş yıllarda çok dinlenilen türküleri ve yeni çıkan albümleri çalan radyo kanalı yediden yetmişe her kesime hitap etmektedir.

Türkü sevdalılarının yakından takip ettiği bu radyo kanalı, gerek İzmir gerekse Türkiye’nin birçok ilinde kemikleşmiş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Yurtdışındaki gurbetçilerimizin kanayan yaralarına merhem olan bu türküleri Batı Radyo aracılığı ile sorunsuz dinleyebilirsiniz. Türk kültürünü en iyi şekilde anlatan bu türküler ise bizlerin şüphesiz en değerli mirasıdır.

Bundan 50 yıl 90 yıl sonrada hiç eskimeyecek olan bu miras, kültürümüzü yeni kuşaklara aktarmada en önemli bir aracıdır. Bunun kıymetini bilmeli ve bu doğrultuda hızlı bir şekilde hareket etmeliyiz. Sizlerde türküleri sorunsuz ve kesintisiz dinlemek istiyorsanız radyo sitemiz www.radyodinlesem.net‘i ziyaret ediniz.

Batı Radyo Frekans Bilgileri

İzmir : 93.6 frekansından radyo kanalını canlı takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden de radyoyu online dinleyebilirsiniz.

Batı Radyo İletişim Bilgileri

Adres: 847 Sokak No:30/2 Konak – İZMİR
Telefon: 0 232 446 16 16
Faks: 0 232 483 74 08
E-posta: [email protected]
Reklam: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!