Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Bau Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Bau Radyo

Bau Radyo

Bau Radyo

Bau Radyo Hakkında Bilgiler

Bau Radyo 19.05.2006 Gençlik ve Spor Bayramında Tolga Dinçer adlı öğrenci tarafından kurulmuştur. 2011 tarihine kadar okulun çeşitli birimlerince radyo kanalı yönetilmiştir.

23.07.2011 tarinde ise Bahçeşehir Üniversitesi ve Uğur Eğitim Kurumları Kurucusu Enver Yücel tarıfından BAU RADYO Direktörlüğüne Tansu Alparslan getirilmiştir .İlk olarak Bahçeşehir Üniversitesi İletişim bölümünde yayın yapmaya başlayan radyo kanalı şimdi ise Bahçeşehir Üniversitenin her kampüsüne,Tüm Uğur Eğitim kurumlarına ve Bahçeşehir Kolejlerinde yayın yapmaktadır.

56 programcı ile Vip Diplomat dergisi tarafından dünyada en fazla programcıya sahip radyo seçilen BAU RADYO Fm 2 senede 232 programcı yetiştirip; Türkiye’nin önemli radyolarınada programcı ve djler yetiştirmiştir.

Radyo kanalı yayın akışında dinleyenlerine yabancı pop şarkılar çalmaktadır. Radyo birçok etkinlik düzenleyerek öğrencilere keyifli dakikalar sunmaktadır. Bir üniversite radyosu olan Bau Fm’i sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.
BAURADYO Kaliteli müzikleriyle şuanda Üniversiteler arasında en fazla dinlenen radyo olarak yayınına devam etmektedir.

Bau Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanalı bir üniversite radyosudur. Ve frekans adresi yoktur. İnternet üzerinden dilediğiniz heryerde radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz.

Bau Radyo İletişim Bilgileri

Beşiktaş Kampüsü
( Ana Kampüs )
Çırağan Caddesi Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4-6
34353 Beşiktaş, İstanbul / Türkiye

İletişim Adresleri ve Frekansları!