Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Biber Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Biber Fm

Biber Fm

Biber Fm

Biber Fm Hakkında Bilgiler

Biber Fm, acısıyla tatlısıyla Eskişehir ili üzerinden bölgesel yayınlar yapmaktadır. Radyo 107.5 Mhz yayın frekansını kullanmaktadır. Ulusal alanda yayınları bulunmayan kanal sadece bölgesel olarak radyo dinleme imkanı sunmaktadır. 1 Nisan 2006 tarihinden bu yana günümüz adıyla, Biber Fm olarak sektörde yer etmektedir. Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Fantezi ve Arabesk müzik kategorilerinde müzik yayınları yapan kanal, bölgede severek dinlenen bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor.

Çevre illerden 80 km’ ye kadar dinlenebilen Biber Fm, geniş müzik arşivi sayesinde pek çok kişinin aynı anda dinleyebileceği bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Kanal, geniş dinleyici kitlesi sayesinde Eskişehirlilere her zaman kesintisiz yayınlar sunuyor.
Sosyal bilinci yüksek, ahlaki kuralları yayıncılık felsefesi olarak belirlemiş bu Eskişehirli radyo kanalı, Arabesk, Fantezi, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği’ ne dair pek çok şarkıyı dinleyenlerine yüksek teknolojik yayınlar ile ulaştırıyor.

Arabesk, Fantezi, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği’ nin seçkin örneklerini sunan Biber Fm, 24 saat kesintisiz yayın olanağı sayesinde dinleyicileri ile her zaman iletişim halinde. Dinleyicisinin istek, görüş ve şikayetlerine son derece önem veren radyo kanalı, bu ikili etkileşim sayesinde her geçen gün daha da gelişme kaydetmektedir. Ahlaki kural ve değerleri bir yayıncılık prensibi olarak benimseyen kanal; seviyeli, dürüst, bilgilendirici, eğlenceli programcılığı önemsiyor; bu çerçevede sektöründe var olma gayreti güdüyor.

İnternete arenasında da son derece etkili olan radyo kanalı, bu yönüyle bölgesel yayın yapan bir radyo kanalı olmanın dışına çıkmayı başarıyor. Online yayıncılıklar sayesinde internet mecrasından da dinlenebilen radyo kanalı, sesini Dünya’ nın her yerine duyurmayı başarıyor. Biber Fm’ nin birbirinden eşsiz müzik eserlerini kesintisiz dinlemek, radyoya ilişkin görüş bildirmek için bu kanalı sitemiz üzerinden kesintisiz dinleyebilirsiniz. Öte yandan

Biber Fm’e eşdeğer nitelikte yayınlar sunan bir başka radyo kanalı olan Tutku Fm’ de Samsun’ dan yayın yapan arabesk , fantezi , Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği tarzında müzik severlerin tutkuyla dinlediği yerel bir radyo kanalıdır. Bu kanal, başta yayın yaptığı il olmak üzere bölge halkının severek dinlediği radyo kanalları arasında gelmektedir. Arabesk formatta yayın yapan Baba Radyo‘yuda buradan canlı dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Biber Fm Frekans Bilgileri

107.5 Eskişehir üzerinden radyoyu dinleyebilirsiniz.

Biber Fm İletişim Bilgileri

Sair FUZULİ cd Kidan is merk. K 4 D 22 Eskişehir
Telefon: 0222 230 05 05 – 0222 230 67 67
Fax: 0222 220 30 00
Eposta: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!