Buradasınız: Anasayfa » Slow » Biga Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Biga Fm

Biga Fm

Biga Fm

Biga Fm Hakkında Bilgiler

Biga Fm, Çanakkale ili üzerinden radyo yayıncılığı yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Biga Fm, yerel olarak radyo yayınları gerçekleştirmektedir. Ulusal olarak yayın gerçekleştirmeyen kanal, başta Biga ilçesi olmak üzere Çanakkale ve çevre illerden kesintisiz dinlenebilmektedir.
99.2 Mhz yayın frekansı ile faaliyet gösteren radyo kanalı, Türkçe pop, rock, rap ve türkü tarzında yayınlar gerçekleştirmektedir. Karma yapılı bu radyo kanalı, bu özelliği sayesinde geniş bir dinleyici grubuna hitap etmektedir.

Radyo Biga Fm haber, ekonomi, politika, sağlık ve kültüre dair pek çok konuda geniş bir yayın içeriğine sahip. Radyo kanalı, tarafsız sunduğu içerikleri ile kalpleri fethetmeyi başarıyor.
Pop, rock, rap ve türkü yayınları ile deyim yerindeyse 7’ den 70’e herkese seslenmeyi başarıyor. Özellikle genç kuşağın pop müzik dinlemek için sık sık uğradığı bu Çanakkale radyosunda özgün ve seçkin müzik yayınları siz dinleyenleri ile buluşuyor.

Dinleyici odaklı yapısı sayesinde dinleyenleri ile iç içe bir yayın gerçekleştirme çabası güden bu yerel radyo, dinleyenlerinin dilek ve istekleri ile şekilleniyor. Canlı radyo programları araçlığı ile sevdiklerinize şarkı armağan etmek için son derece güzel bir alternatif sunan Biga Fm, her zaman keyifle ve tebessümle dinleyebileceğiniz harika bir Türkçe müzik radyosu.

Günün gelişen önemli olaylarına objektif bir bakış açısı ile değinen ender tarafsız radyo kanallarından gelen Biga’ nın sevilen sesi, günden güne gelişip sektöründe emin adımlarla ile ilerliyor.
Sitemiz üzerinden, kesintisiz radyo yayınları gerçekleştiren pek çok kanala canlı radyo dinleme imkanı sağlayan internet ağı ile erişebilir, alternatif sayısız müzik türüne ve radyo çeşidine erişebilirsiniz.
Lüleburgaz Fm’ ye ait dilek ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmak, sevdiklerinize canlı yayın aracılığı ile şarkılar armağan edebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Biga Fm Frekans Bilgileri

99.2 Çanakkale

İletişim Adresleri ve Frekansları!