Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Bolu Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Bolu Fm

Bolu Fm

Bolu Fm

Bolu Fm

Bolu Fm, yayın yaşamına adım attığında takvim yaprakları 1992 yılını gösteriyordu. Radyo yayın yaşamının ilk yıllarından itibaren tüm radyo kulislerinde konuşulmaya başlanmıştı bile. Aradan pek zaman geçmemiştiki; 1995 yılında Türkiye Gazeteciler Cemiyetinin hazırlamış olduğu “Yılın En İyi Radyoları” ödülünü 1996 yılında kazanarak Bolu ve Bölgesi genelinde bir ilke imza atmıştır. Yine 1998 yılında Konraval Adenawer Vakfının hazırlamış olduğu araştırmaya göre “Yerel Radyo ve Gazeteler” dalında Türkiye genelinde Bolu FM Radyosu “Yılın Radyosu” seçilmiştir. Radyo kanalına bu üstün başarıları getiren şüphesiz, duruşu, yayın akışı ve dinleyici odaklı bir yol izlemesi neden olmuştur.

Bolu Fm dinleyicisini herşeyin üstünde tutan bir radyo kanalıdır. Radyo bunu gerek aldığı ödüller gerekse yayın akışında açakıca göstermektedir. Radyo kanalı yayın akışında ise türkçe pop şarkılara 24 saat kesintisiz olarak yer vermektedir.

Bolu Fm Frekans Bilgileri

95.7 Frekansını takip ederek söz konusu radyo kanalını Bolu ve çevrelerinde canlı dinleyebilirsiniz. Karasal yayında verim alamıyorsanız, internet üzerinden online olarak dilediğiniz heryerden radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Umarız böyle başarılara imza atan radyo kanalı frekans ağını genişleterek, başarılarına başarı katar.

Bolu Fm İletişim Bilgileri

Radyo ile irtibata geçebilmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Adres: Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. Gökçe İşhanı Kat 5 Merkez/Bolu
mail: [email protected]
tel : 0374 212 29 69
sms : 0553 276 55 97
Büyük ödüllerin radyosu, türkçe pop müziğin kesintisiz adresi Bolu Fm yayın yaşamına aralıksız devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!