Buradasınız: Anasayfa » Dini » Botan Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Botan Fm

Botan Fm

Botan Fm

Botan Fm Hakkında Bilgiler

Dini radyoların günümüzde ardı ardına açılması ile bu sektör hızlı bir şekilde ivme kazanmıştır. Botan Fm‘de dini radyolar dalında yayın yapan bir radyodur. Radyo Siirt semaları üzerinden dinleyicisi ile buluşmaktadır.

Açılan birçok dini radyo, dinleyicisinin istek ve beğenisi karşılayamamaktadır. Hal böyle oluncada dini radyolara olan bakışlar beraberinde değişmektedir. Kullanıcıların tabiricaizse samanlıkta iğne arar gibi dini radyo araması ise bunu kaçınılmaz sonu olmuştur. Tüm bu ortaya çıkan kötü ve yararsız bakışlar çerçevesinde, yayın yaşamını dikkate alan ve yayın politikasından asla ödün vermeyen Botan Fm, radyo dinleyicilerinin dikkatini çekmiştir.

Ve dinleyici kitlesini kısa sürede arttıran radyo kanalı, dini radyolar kategorisine olan bakışları bir nebzede olsa değiştirmiştir. Yayın alınında iddalı ve profesyonel çalışanları ile sadece hizmet odaklı politikası radyo kanalını diğer radyolardan ayıran en belirgin özellik olmuştur. Sizlerde bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net aracılığı ile online dinleyebilirsiniz.

Botan Fm Frekans Bilgileri

100.0 frekansını takip ederek radyoyu Siirt ili üzerinden dinleyebilirsiniz.

Botan Fm İletişim Bilgileri

Adres: Kurtalan Caddesi Alp Apt. A Blok Karayolları Karşısı Konak Elektrik Üstü / SİİRT
Telefon: 0484 224 22 27

İletişim Adresleri ve Frekansları!