Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Burç Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Burç Fm

Burç Fm

Burç Fm

Burç Fm Hakkında Bilgiler

Burç Fm, İstanbul merkezli bir radyo kanalı olup 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. Radyo, dinleyicilerine yayın akışında arabesk fantazi şarkılar ve yöresel halk türküleri çalmaktadır. Uzun yıllardır radyo sektörüne hizmet veren radyo, yayın hayatının başından buyana çizdiği yolda, objektif ve realist bir çizgide ilerlemektedir.

Online ve canlı olarak hizmet veren radyo kanalı güncel programları ile dinleyenlerine keyifli dakikalar sunmaktadır. Kulaklarınızın pasını silecek olan tüm şarkılar bu radyo kanalında mevcuttur. Sizlerde radyo kanalının yayın akışına dahil olarak sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Burç FM bünyesinde son derece kaliteli programcıları barındırmaktadır. Bunlar arasında Ahmet Bozdağ’ın sunduğu “Hasıl-ı Kelam” programı en çok beğenilenlerden bir tanesidir. Son derece kaliteli müziklerin dinleyici ile buluşturulduğu program aynı zamanda şarkı aralarında dinleyenlerin içini ısıtan samimi sohbeti ile dikkat çekmektedir. Program her Perşembe günü saat 22:30’da başlamaktadır.

Burç Fm Frekans Bilgileri

Radyo kanalı sadece online olarak hizmet vermektedir. Sitemiz radyodinlesem.net üzerinden radyo kanalını sorunsuz dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!