Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Burdur Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Burdur Fm

Radyo Burdur Fm

Radyo Burdur Fm

Burdur Fm Hakkında Bilgiler

Burdur Fm, Burdur ili üzerinden dinleyenlerine arabesk damar şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Başarılı istasyon biz radyo dinleyenlerine arabesk şarkıları sevdirmiştir. Radyo yayın yaşamına adım attığı tarihten günümüze istikrarlı bir şekilde gelmiş ve yayın tarzında ödün vermemiştir.

En güncel arabesk şarkıları arşivinde barındıran yeri geldiğinde geçmiş yıllara damgasını vuran arabesk şarkılarada yer veren radyo, kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Arabesk damar tutkunlarının yakından takip ettiği radyo kanalı, güncel arşivi ile dinleyenlerinin gönlündeki tahta oturmayı bilmiştir. Arabesk radyoları arasında kendi tarzıyla sıyrılan radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Burdur Fm Frekans Bilgileri

Burdur 96.5 frekansını takip ederek radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantıyla dilediğiniz heryerden radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Burdur Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Gerekli iletişim bilgileri tarafımıza iletildiği takdirde sayfamız güncellenecektir. Radyo Burdur Fm kesintisiz damar şarkıların tek adresi…

İletişim Adresleri ve Frekansları!