Buradasınız: Anasayfa » Nostalji » Bursa Nostalji Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Bursa Nostalji Fm

Bursa Nostalji Fm

Bursa Nostalji Fm

Bursa Nostalji Fm Hakkında Bilgiler

Bursa Nostalji Fm; “Nostalji Müziğin ve Haberin en Seçkin Radyosu” sloganı ile yayım hayatına merhaba demiştir. Bursa ili üzerinden online bazda yayın yapan radyo istasyonu, başta tüm Bursalılar olmak üzere kısa sürede dinleyenlerinin gönlünde taht kurmuştur. Format olarak çoğunlukta nostalji şarkılara yer veren Nostalji Fm Radyo yer yer Bursa’nın ve Türkiye’nin önemli haberlerine de yayın akışında yer vermektedir.

Nostalji radyo dinlemeyi sevenler için tabiri caizse “Biçilmiş Kaftan” olan bu istasyon nostalji şarkıları ile yüzlerde tebessüm bırakmaktadır. Eski günleri yad ederken kesintisiz radyo dinlemenin keyfini bu istasyon ile süreceksiniz. Nostalji radyoları formatında yayın yapan bir çok radyo kuruluşunu da sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz. Ayrıcaklı kesintisiz ve mobil destekli formatı ile yediden yetmişe ve her kategoride hizmet veren sitemizi internet bağlantısı edindiğiniz her nokta üzerinden online dinleyebilirsiniz.

Bursa Nostalji Fm İletişim Bilgileri

Telefon GSM: 0505 085 0216
Telefon Fax: 0212 000 00 00
E-mail: [email protected]
Radyo kanalı ile yukarıdaki iletişim bilgilerini baz alarak irtibata geçebilirsiniz.

Bursa Nostalji Fm Frekans Bilgileri

Henüz Frekans adresi olmayan Bursa Nostaji Fm Radyo’yu online olarak internet üzerinden mobil destekli dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!