Buradasınız: Anasayfa » Dini » Çağrı Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Çağrı Fm

Çağrı Fm

Çağrı Fm

Çağrı Fm Hakkında Bilgiler

Radyo Çağrı Fm, Diyarbakır ili üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Çağrı Fm, yerel olarak radyo yayınları gerçekleştirmektedir.” Halkı Hakk’a Çağıran Radyo” sloganı ile dini-tematik konular üzerine yayıncılık yapmaktadır. 99.0 Mhz yerel yayın frekansını kullanan radyo, başta Diyarbakır ili olmak üzere çevre illerde severek dinlenen öğretici ve bilgilendirici yönü son derece keskin olan bu radyo kanalı, seçkin yayın içerikleri sayesinde büyük bir dinleyici grubuna hitap ediyor.

Pazartesinden pazara; haftanın her günü dolu dolu bir yayın akışı ile dinleyenlerine seslenen Radyo Çağrı, birbirinden özel ve seçkin içerikleri sayesinde her an dinleyenleri ile iç içe yer alıyor. Özellikle internet sitesi üzerinden son derece etkin paylaşımları bulunan kanalda hemen hemen her konuya değiniliyor. İslam Dini’ ne ilişkin usul ve esasları büyük bir titizlik ve herkesin anlayabileceği bir dilde aktaran bu yerel radyo, bu özelliği sayesinde dinleyenleri tarafından severek dinlenen bir radyo kanalı olmayı başarıyor.
Her gün yeni ve bilgi verici yönü kuvvetli ayetlere, hadislere ve sözlere yer veren Diyarbakır’ ın radyosu, Radyo Çağrı Fm, İslam Dini’ ni en doğru kaynaklardan yorumlayan, öğreten ahlaklı ve ilkeli bir radyo kanalı olarak, alanında etkin bir konum ediniyor.

Dinleyenlerinden gelen soru ve görüşleri büyük bir titizlikle inceleyen radyo kanalı, en güzel ilahilere, en özel sohbetlere, en bilgilendirici içeriklere günün her anı, her dakikası sınırsız erişim olanağı tanıyor.
İnternet sitesi vasıtası ile 7 gün 24 saat online olarak Kur’an-ı Kerim dinletisi sunan halkın radyosu Radyo Çağrı, Kur’an- ı Kerim dinlemeyi seven, Kur’an-ı doğru okumak isteyen tüm Müslümanlara eşsiz bir hizmet veriyor. Sadece Kur’an-ı Kerim dinletisi yayınlamakla yetinmeyen radyo kanalında, Hatm-i Şerif dinleme olanağı da mevcut.

Canlı radyo dinleme imkanı sunan internet teknolojisinin olduğu her yerden, kesintisiz ve sınırsız içerikli radyo dinleme olanağı sayesinde dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman erişebileceğiniz Diyarbakır’ın bu son derece faydalı içerikli radyo kanalına internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, dini- tematik konulara ilişkin pek çok soruya cevap bulabilirsiniz. Aynı kategoride yayın yapan Ravza Fm‘ide sitemiz üzerinden online dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Çağrı Fm Frekans Bilgileri

Diyarbakır: 99.0 frekansı üzerinden Radyo Çağrı Fm’i canlı takip edebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!