Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Can Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Can Radyo

Can Radyo

Can Radyo

Can Radyo

Can Radyo, dinleyenlerine Kayseri’den seslenen bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında Ankara oyun havaları ve yer yer yöresel türküler çalmaktadır. Radyo yayın yaşamına kısa bir süre önce başlamıştır. Bu kısa süre zarfında büyük bir yol kateden radyo kanalı, azimli ve hırslı çalışmaları ile emeğinin karşılığını almaya başlamıştır. Radyo yayın akışını hazırlarken, tüm zamanların en popüler ankara oyun havalarına ve dinleyenlerinden gelen istek şarkılar doğrultusunda yayın akışına yön vermektedir.

Severek dinlediğiniz ve her duyduğunuzda kendinize hakim olamadığınız bu şarkıları kesintisiz olarak Can Radyo ile dinleyebilirsiniz. İçinizi kıpır kıpır edecek ve dinledikçe oynamanızın geleceği bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyenlerine hd kalitede yayın sunabilmek adına teknolojiyi elverdiğince kullanmaya çalışmaktadır. Sizlerde oyun havalarına meraklıysanız radyo sitemizi takibe alınız.

Can Radyo Frekans Bilgileri

Kayseri’de 101.0 frekansından radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz. Kayseri’den uzakta olan dinleyicilerimiz ise, internet bağlantısı ile bulundukları alan üzerinden radyo kanalını dinleyebilirler.

Can Radyo İletişim Bilgileri

Radyoya ulaşmak isteyen dinleyiciler, aşağıdaki iletişim bilgilerini takip edebilirler.
Yazışma Adresi: Camikebir Mah. Ulu Sok. No:4 Taşhan K:10 Melikgazi/Kayseri
Telefon – Fax: 0 352 221 21 85 – 231 55 73
internet adresi: www.canradyo.net
e-posta adresi: [email protected]
İstekleriniz ve Mesajlarınız için; CAN yaz bir boşluk bırak 3969 ‘a gönder.
Ankara oyun havaları ile biz dinleyenlerine pozitif enerji veren radyo kanalı Can Radyo kesintisiz olarak yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!