Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Çankırı Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Çankırı Fm

Çankırı Fm

Çankırı Fm

Çankırı Fm Hakkında Bilgiler

Çankırı Fm, 1994 yılında Çankırı ilinde yayın hayatına başlamıştır. Yerel radyoculukta emin adımlarla ilerleyen bir radyo kanalı olma özelliği taşımaktadır. Geçmişten günümüze en güzel ve en çok sevilen Arabesk ve fantezi tarzda müzik yayınlarını dinleyenlerinin kulağına taşımaktadır. Radyo Çankırı Fm 89.4 Mhz yayın frekansı ile sadece yerel olarak radyo yayınları gerçekleştirmektedir. Ulusal yayın frekansı bulunmayan Çankırı Fm, kesintisiz olarak internet üzerinden 7 gün 24 saat takip edilebilmekte, en yüksek kalitede müzik yayınları ile dinlenebilmektedir.
1994 yılından bu yana sektöründe emin adımlarla ilerleyen Çankırılı’ nın radyosu Radyo Çankırı Fm, özellikle erkek radyo severlerin sık sık dinlediği bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor.

En iyi arabesk ve fantezi müzik eserlerini çalan radyo kanalı, kesintisiz müzik yayınları sayesinde geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Her geçen gün yükselişini sürdüren bu yerel radyo, belirli bir dinleyici kitlesine hitap etmesine rağmen hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi ile alanında faal bir radyo olarak karşımıza çıkıyor.
Dinleyici istek, görüş ve şikayetlerine son derece önem veren radyo kanalı, bu ikili etkileşim sayesinde her geçen gün yükselişine yükseliş katıyor.

Yetişkin erkek radyo severlerin daha çok dinlediği bu kanal, çaldığı damar şarkılar ile dinleyenlerinin kalbinde taht kuruyor. Ahlaki kural ve değerleri bir yayıncılık prensibi olarak benimseyen Çankırılıların kanalı; seviyeli, dürüst, bilgilendirici, eğlenceli programları ile dikkat çekiyor.
İnternet üzerinden aralıksız dinlenebilen arabesk müziğin sevilen yerel radyosu, canlı radyo dinleme imkanı sayesinde sesini sadece Çankırılılara değil, arabesk müzik seven her dinleyiciye ulaştırmayı başarıyor.

105.0 yayın frekansı ile radyo yayıncılığı yapan Tutku Fm de bölgesel yayın yapan radyo kanalı olarak Çankırı Fm gibi arabesk ve fantezi tarzda müzik yayınları yapıyor. Bu kanal, Arabesk ve Fantezi müziğin yanında Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği tarzında da müzik eserleri çalan bir radyo kanalı olması bakımından dinlemesi son derece keyifli alternatif bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Kesintisiz radyo dinleme olanağı sayesinde sitemiz üzerinden takip edebileceğiniz bu iki kanalda keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Keyifli dinlemler.

Çankırı Fm Frekans Bilgileri

89.4 Çankırı üzerinden Çankırı Fm’i canlı dinleyebilirsiniz.

Çankırı Fm İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mah. Necip Fazık Kısakürek Cad. Kardelen İş Merkezi Kat:4 No:16 18100 Merkez/ÇANKIRI
Tel: (0376) 212 78 79
Faks: (376) 212 78 79
Email: [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!