Buradasınız: Anasayfa » Genel » Canlı Radyo Dinlemenin, Online Keyfi
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Canlı Radyo Dinlemenin, Online Keyfi

Radyo ile birlikte gelen değişim…
Radyo’nun ortaya çıkış tarihinden itibaren, hayatımızı nasıl ele aldığını ve sonrasında ilerleyen teknoloji ile birlikte nasılda ağırdan etkisini yitirdiğini şüphesiz, hepimiz farketmekteyiz. Radyo 1900’lü yılların başında yaşamımızı ağırdan ele almaya başlamıştır. Adeta onla yatar onla kalkar bir hal almıştık. Evimizde , işyerimizde sürekli gündemi takip etmek olsun, müzik dinlemek olsun bu gibi ihtiyaçlarımızı ve zevklerimizi karşılayan muazzan bir alet idi radyo…
Şimdilerde ise, bu kadar rağbet gören bir teknolojik aletin nasılda önemini ve mühimmiyetini yitirdiğine değinirsek ; Gelişen teknoloji ile birlikte radyonun yanı sıra televizyon vb. türde günlük yaşantımızı el alan bir çok teknik alet varolmuştur. Ve radyo dinlemeye olan ilgi, zamanla azalmaya başlamıştır.  İlerleyen zamanla birlikte canlı radyo dinlemeye olan ilgiyi tekrardan eski popülerisine getirmek ve kazanç elde etmek adına birçok radyo kanalı beraberinde açılmıştır.  Açılan radyo kanallarını ise, tek bir çatı altında toplayan radyo siteleri açılmıştır. Fakat açılan bir çok radyo sitesi canlı radyo dinleme adı altında hiçbir faliyet göstermemekle birlikte, radyolara olan ilgiyi köreltmeden öteye gidememiştir. Sonrasında online radyo dinlemeye yeni bir tad ve renk getiren radyo sitemiz radyodinlesem.net açılmıştır. Radyo sitemiz tüm bu kötü olasılıkları ortadan atma ve radyo dinlemeye yeniden hareket kazandırma adı altında, tüm radyo sitelerini tek çatı altında toplamış ve dinleyicilerinin hizmetine sorunsuz bir şekilde sunmuştur. Radyo sitemizin içeriği tamamen dinleyici odaklı olup, radyo dinleyicilerinin istek ve görüşleri sonrasında şekillenmiştir.
Sizlerde eskiden olduğu gibi, huzurlu bir radyo dinleme keyfini radyo sitemizde elde edebilirsiniz.
Haftanın 7 günü 24 saat aralıksız olarak dinleyicilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca sitemize tüm varolan, sosyal medya araçları üzerinden de ulaşabilir bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin Popüler olan, olmayan, henüz keşfedilmemiş ve keşfedilmek için beklenen tüm  yerel, ulusal radyo istasyonlarını radyodinlesem.net ayrıcalığı ile canlı dinleyin.

İletişim Adresleri ve Frekansları!