Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Karadeniz » Çayeli Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Çayeli Fm

Çayeli Fm

Çayeli Fm

Çayeli Fm Hakkında Bilgiler

Çayeli Fm, Rize’ den dinleyicilerine seslenen yerel bir radyo kanalıdır. Karadeniz’ e özgü yöresel parçaları dinleyenlerine sunmaktadır. Çayeli Fm, Çayeli FM Bilişim & Medya Hizmetleri tarafından kurulmuştur. “ Çayeli’ nin Yeni Yükselen Sesi. “ sloganı ile sektöründe tanınan ve sevilen bir Karadeniz radyosudur. Karadeniz’ in en dinamik, en sevilen şarkılarını kesintisiz yayınlayan yapısı sayesinde dinleyenlerine enerjik dakikalar sunmaktadır.

Çayeli’den Ardeşen’ e yöre halkının severek ve yakından takip ettiği Çayeli Fm, toplumsal konulara değinen duyarlı yapısıyla dikkat çekmektedir. Sadece müzik yayını yapmanın yeterli olmadığı görüşündeki kanal, içinde yaşadığı toplumdan beslenen yapısıyla bilinmektedir. Eşsiz Karadeniz müziğine kesintisiz yer veren radyo kanalı eğlenceli yapısı ve çaldığı enerjik parçalarla dinleyenlerine keyifli dakikalar sunuyor. Ritmin bir an olsun düşmediği radyoyu şimdilik sadece online dinlemek mümkün. Karasal yayın olanağı bulunmayan radyo, internet ağının olduğu her yerden kesintisiz dinlenebiliyor.

Online radyoculuğun yöresel müzik tarzında yayın yapan pek çok yayıncıya tanıdığı bu olanak sayesinde gelişip büyüyen kanallardan biri olan Çayeli Fm, interaktif ortamda oldukça güçlü bir dinleyici kitlesine sahip. Bu yapısı ile ilerleyen zamanlarda karasal yayın ağına geçeceğinin işaretini veren kanal her geçen gün büyüyüp gelişiyor.
Karadeniz Bölgesi’ nin tadına doyulmaz kemençe sesini kesintisiz dinleyebileceğiniz bu radyoyu sitemiz üzerinde dilediğiniz an takip edebilir, görüş ve dileklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı türde yayın yapan bir başka radyo kanalı ise Karadeniz Fm‘dir. Keyifli dinlemeler.

Çayeli Fm Frekans Bilgileri

Radyo internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Çayeli Fm İletişim Bilgileri

E-posta Adresimiz: [email protected]
Reklam E-posta Adresimiz: [email protected]
Facebook Sayfamız: www.facebook.com/radyocayeli
Twitter Sayfamız: www.twitter.com/CayeliFM

İletişim Adresleri ve Frekansları!