Buradasınız: Anasayfa » Yöresel Müzik » Cem Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Cem Radyo

Cem Radyo

Cem Radyo

Cem Radyo Hakkında Bilgiler

Sevginin Kardeşliğin Dostluğun Sesi sloganı ile yayın hayatını sürdüren radyo kanalı, başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Yöresel Halk Türkülerine yer veren radyo cem birçok radyo kanalına örnek olacak nitelikte bir yayın akışına sahiptir. Türkülerin en başarılı örneklerine yer verilen bu radyo kanalında dinleyici daima el üstünde tutulmaktadır.

Şüphesiz türkülerin insan yaşamına etkisi azımsanmayacak kadar fazladır. Hal böyle olundada Türkü Radyolarına olan ilgide beraberinde artış göstermektedir. Ardı ardına açılan bu türkü radyolarının birçoğu ise dinleyicilerinin isteklerini karşılayamamaktadır. Fakat Cem Radyo dinleyenlerinin tüm isteklerini karşılayan ve onların önerileri doğrultusunda hareket eden bir radyo kanalıdır.

Tarafsızlığından asla ödün vermeden saygılı bir çerçevede yayın akışını sürdüren bu başarılı radyo kanalını sitemiz üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.

Cem Radyo Frekans Bilgileri

Radyo kanalını 96.4 frekansını takip ederek İstanbul üzerinden canlı dinleyebilirsiniz. Diğer illerden olan radyo dinleyicileri ise, internet bağlantısı ile diledikleri heryerden radyo kanalını dinleyebilirler.

Cem Radyo İletişim Bilgileri

Adres:

Karadolap Mah. Gaziosmanpaşa Cad.
No:148 Alibeyköy Eyüp / İstanbul

Telefon 0212 625 18 18 (pbx)

Faks 0212 625 88 82

E-posta :[email protected]

Cem Radyo Reklam

Telefon: 0212 625 18 18

Fax: 0212 625 88 82

E-posta :[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!