Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Cesur Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Cesur Fm

Cesur Fm

Cesur Fm

Cesur Fm Hakkında Bilgiler

Cesur Fm, Çağ Kervancılık tarafından kurulmuş bir radyo kanalıdır. Köklü bir altyapıya sahip olan radyo kanalı 2000 yılında radyo kanalları arasında yerini almıştır. 14 senedir sorunsuz bir şekilde hizmet veren radyo kanalı aynı disiplinde aynı kararlıkta yayın hayatını sürdürmektedir.

Radyo kanalı resmi internet sayfasında kurumsal bir bilgiye yer vermemiş olup sadece flash playera yer vermiştir. Yalınlığın daimlik kazandığı bu radyo kanalı sadece hizmet için çalışmaktadır. Radyo dinleyenlerine ise, Türkçe pop, slow ve yer yer yöresel halk türkülerine yer vermektedir. Kahramanmaraş’ın gözde radyolarından olan kanal, tüm Kahramanmaraşlılar tarafından sevilip benimsenmektedir.

Severek ve büyük bir hayranlıkla dinleyeceğiniz bu radyo kanalını sitemiz üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Özellikle Doğu Anadolu Bölgesinde radyo sektörünün canlanmasında önemli bir paya sahip olan radyo kanalı, ordaki birçok kurum ve kuruluşada reklam bazında yardımda bulunmuştur. Renkli ve farklı çizgileri ile diğer radyo kanallarından sıyrılan Radyo Cesur Fm 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir.

Cesur Fm Frekans Bilgileri

96.6 fm bandını takip ederek Kahramanmaraş üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Cesur Fm İletişim Bilgileri

Trabzon Caddesi
Barış Apartmanı Kat:3 No:12
Kahramanmaraş / MERKEZ
[email protected]
e-Posta: [email protected]
Telefon: +90 (344) 223 00 96
Cep Telefonu Numarası: +90 (536) 967 37 36

İletişim Adresleri ve Frekansları!