Buradasınız: Anasayfa » TSM » Cevheri Musiki Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Cevheri Musiki Radyo

Cevheri Musiki Radyo

Cevheri Musiki Radyo

Cevheri Musiki Radyo Hakkında Bilgiler

Cevheri Musiki Radyo 2010 yılında kurulmuş bir kanaldır. Radyo, Tasavvuf Musiki ve Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği çatısı altında kurulmuş ve günümüze kadar bu dernek çatısı altında gelmiştir. Türk Sanat Müziğinin seçkin örnekleri bu radyo aracılı ile dinleyebilirsiniz.

Diğer Türk Sanat Müziği yayın yapan radyolara nazaran, reklam kaygısı gütmeyen ve bu doğrultuda yayın akışına yön vermeyen kanal, dinleyenleri tarafından benimsenip sevilen en öenmli özelliğini oluşturmuştur. Yayın akışının daima dinleyici odaklı olduğu sözlü alandan daha çok sözsüz alana yer verilerek dinleyenlerine keyifli bir müzik ziyafetinin sunulduğu bu politika ile 24 saat aralıksız bir şekilde yayın hayatını sürdürmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte ilerleyen, yeniliğe daima açık politikası ise radyo kanalının avantajları arasındadır. Sizlerde Türk Sanat Müziğini sorunsuz dinlemek istiyorsanız radyo sitemizi takip etmeniz kafi olacaktır.

Cevheri Musiki Radyo Frekans Bilgileri

İnternet radyosu olan kanal, sadece internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Cevheri Musiki Radyo İletişim Bilgileri

Radyo kurumsal iletişim bilgisine sayfasında yer vermemiştir. Radyo resmi sayfasını ziyaret ederek, radyo ile irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!