Buradasınız: Anasayfa » Dini » Çınar Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Çınar Radyo

Cinar Radyo

Cinar Radyo

Çınar Radyo

Çınar Radyo, dini tematik konu yayın yapan bir radyodur. Radyo kanalı ilahi şarkıların yanısıra tasaavuf sohbetler ile dinleyenlerini bilgilendirmekte ve dinleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatmaktadır. Dini tematik konulu yayın yapan birçok radyo kanalı arasından sıyrılan ve yayın çizgisini asla bozmamış bir radyo kanalıdır. Radyo kanalında sözlü bölümler azınlıkta olup çoğunlukta ilahi şarkılar çalmaktadır. Yersiz reklamlara yayın akışında yer vermeyen radyo, bu duruşu ile dinleyenlerinin takdirini kazanmıştır.

Radyo kanalı, dini radyolar arasında önemli bir konumada sahiptir. Dinleyenlerinden gelen istek şarkılara elverdiğince yer vermektedir. Ve radyo kanalı yayın akışını dinleyici odaklı hazırlamakta ve dinleyenlerine sunmaktadır. İlahi şarkıları canlı ve kesintisiz bir şekilde dinleyebileceğiniz ender radyo kanallarındandır…

Çınar Radyo Frekans Bilgileri

104.8 frekasını takip ederek söz konusu radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Şayet 104.8 frekansından verim alamayan radyo dinleyicilerimiz internet üzerinden online olarak radyo kanalını dinleyebilirler. Şayet ilerleyen zamanlarda radyo karasal yayın ağını genişlettiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Çınar Radyo İletişim Bilgileri

Radyo kanalı kısa süreli internet sayfasını yenilemeye gittiğinden gerekli kurumsal iletişim bilgileri tarafımızca ulaşılmamıştır. Gerekli iletişim bilgileri edinildiği takdirde sayfamız güncellenecektir. ” Gönüllerdeki Pınar ” sloganı ile Çınar Radyo bomba gibi yayın yaşamına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!