Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Haber-Spor » CRI TÜRK FM

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

CRI TÜRK FM

Cri Türk Fm

Cri Türk Fm

Cri Türk Fm Hakkında Bilgiler

Cri Türk Fm 2016 yılında radyo sektörüne adım atmış bir radyo kanalıdır. Henüz yeni bir oluşum olan radyo kanalı 11 metropol ilde yayın sunmaktadır. Radyo kanalının Gene Müdürlüğünü GBTimes Türkiye Genel Müdürlüğünü üstelenen Michael Kuyucu üstlenmektedir. Radyo kanalının hizmet verdiği 11 metropol şehir ise şöyledir;
İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Kayseri illeridir.

Radyo kanalı “İyi Müzik Doğru Haber” sloganı ile yayım hayatına adım atmıştır. Ve başarılı bir şekilde yayım hayatını sürdürmektedir. Radyo kanalı Çin ile Türkiye arasında köprü olma özeliğide taşımaktadır. Radyo CRI TÜRK FM sadece bir haber radyosu olmamakla birlikte aynı zamanda iddialı bir müzik radyosu olarak da konumlanmıştır. Radyo Türkiye radyolarında hiçbir radyonun yapmadığını yaptı ve 1970’lerden günümüze kadar ki en çok dinlenilen hit şarkıları bir havuzda derleyip biz dinleyicilerin hizmetine sunmuştur. Dünyada statüsü yüksek olan segmentin tercih ettiği dünyada kendisini fazlasıyla kanıtlamış formatta yayın yapan radyoda Türkiye ve Dünyadan özel bir müzik skalasını dinleyenlerine sunmaktadır.

Radyo kanalının yayın akışında yer alan müzik formatı yer yer pop ve yer yer slow romantik şarkılar ile hizmet vermektedir. Bu farklı ve deneyimli Cri Türk Fm radyosunu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilir yorumda bulunabilirsiniz. Radyo kanalının top20 listesinide radyo sitemiz üzerinden mobil ve kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Cri Türk Fm Frekans Bilgileri

İstanbul: 105.4
Ankara: 102.6
İzmir:99.7
Adana:88.2
Gaziantep:103.4
Bodrum:91.1
Frekanslarını takip ederek radyoyu canlı takip edebilirsiniz.

Cri Türk Fm İletişim Bilgileri

Radyo kanalına doğrudan ulaşmak görüşlerinizi ve şikayetlerinizi iletmek için aşağıdaki bağlantı adresini takip edebilirsiniz.

İletişim

İletişim Adresleri ve Frekansları!