Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » Crt Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Crt Fm

crt fm

crt fm

Crt Fm Hakkında Bilgiler

Crt Fm, Adana Ceyhan üzerinden sevenlerine Türkçe pop şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Adana’nın gözde radyosu dalında oldukça başarılıdır. Kemikleşmiş bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı yöresel açıdan oldukça gelişmiştir ve dinleyenlerine kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Bu sebepten ötürü de her geçen gün dinleyici sayısında bir artış gözlemlenmektedir.

1992 yılından buyana hizmet veren kanal, aralıksız tarafsız politikasını istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Dinleyenlerinin görüş ve önerilerini daima önemseyen ve bu çerçevede hareket eden Radyo Crt Fm 24 saat yayın yapmaktadır. Radyo kanalını Adana ilinde ciddi bir dinleyici kitlesine erişmesi ile diğer çevre illerde de tanınması kolaylaşmıştır. Bu sebepten dolayı her geçen gün daha fazla dinleyici sayısına erişmiştir. Buda bu işi ciddiye aldıklarının ve işlerini sevdiklerinin bir göstergesidir.

Birbirinden renkli şarkıları ile kanal, dinleyenleri kendilerine bağlaya bilmektedir. Bu açıdan işlerini önemsediklerini anlayabilirsiniz. Her geçen gün yeni başarılara imza atan radyo kanalı her geçen gün kendisini geliştirmeyi de başarmaktadır. Dinleyici sayısı her geçen gün arttığı için yüklenen sorumlulukta bununla birlikte artmaktadır. Bu sebepten ötürü de radyo kanalı kendini geliştirmektedir. Teknik olarak da gayet iyi düzeyde olan Crt Fm, pek çok ilde dinlenebilirken günün neredeyse her saatinde kesintisiz yayın yapmaktadır. Radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden de online olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca aynı türde şarkılar çalan “Power Türk” üde sitemiz üzerinden canlı ve online dinleyebilirsiniz.

Crt Fm Frekans Bilgileri

Adana : 95.0 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Crt Fm İletişim Bilgileri

Adres : Hükümet Caddesi Haskan İşhanı Kat:3 Ceyhan – Adana Crt Yayıncılık A.Ş
Telefon : 0322 612 59 44

İletişim Adresleri ve Frekansları!