Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Dalkas Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Dalkas Fm

Dalkas Fm

Dalkas Fm

Dalkas Fm Hakkında Bilgiler

Dalkas Fm, Yunanistan sınırları içerisinde yayın yapan bir radyo istasyonudur. Yunan şarkılarının ve Türkçe şarkıların harmanlandığı bu radyo kanalı, internet üzerinden online olarak hizmet vermektedir. Farklı bir kültüre şahitlik etmek isteyenlerin veya insan ruhunu okşayan Yunan şarkılarının keyfine varmak isteyenleri bu radyo kanalına bekliyoruz.

Dinlerken ruhunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz. Bu radyo kanalı ile farklı bir kültüre şahitlik yapmanın yanı sıra Türk kültüründen öğelerinde oraya taşındığını görmek mutluluk verici. Türk enstürmanlarının bir yunan radyosunda duymamız biz radyo dinleyenlerine oldukça büyük bir keyif vermektedir. Dalkas Fm, güncel şarkıları deneyimli çalışanları ile hazırlayıp dinleyici odaklı bir yayın akışı içerisinde biz dinleyenlerine hizmet vermektedir.

Oldukça fazla bir şarkı yelpazesine sahip olan bu radyo kanalı, dinleyenlerinden gelen istek şarkılarada yer vermektedir. Sizlerde deneyimli kadrosu ve güncel şarkıları ile biz dinleyenlerine hizmet veren bu radyo kanalını sitemiz radyodinlesem.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Dalkas Fm Frekans Bilgileri

Radyo frekans ağına sahip değildir. Biz dinleyenlerine online olarak internet üzerinden hizmet vermektedir.

Dalkas Fm İletişim Bilgileri

Bu istasyona ulaşmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!