Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Dance Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Dance Fm

Dance Fm

Dance Fm

Dance Fm

Dance Fm, Kıbrıs ili üzerinden dinleyenlerine yabancı pop şarkılar çalmaktadır. Güne enerjik başlamak ve günü pozitif bir enerji ile tamamlamak isteyenler için dinlenilmesi gereken başarılı bir radyo kanalıdır. Radyo kategorisi bol alternatifleri biz dinleyenlerine sunmaktadır. Bu kategoriler içerisinde gerek türkçe pop, gerek slow, jazz, yabancı pop vb. türleri bulunmaktadır. Alternatifler bol olunca radyo dinleyenler dilediği kategorilere yönelmektedir.

Dance Fm, yabancı radyolar kategorisinde yer almakta ve diğer yabancı radyolar arasında sivrilerek bir adım önde olduğunu belli etmektedir. Peki bu radyo kanalının diğer radyo kanalları arasında önemli bir yere sahip olması ve hergeçen gün dinleyici kitlesini arttırmasını nasıl sağlamaktadır. Bu başarı şüphesiz Dance Fm dinleyicisinin, radyoda dilediği yabancı pop remix şarkılarını bulabilmesi ve radyo kanalının dinleyici odaklı yayın akışı radyo kanalına bu başarıyı kazandırmıştır.

Dance Fm Frekans Bilgileri

95.5 frekansını takip ederek sizlerde hayatınızın ritmini yakalayabilirsiniz. Frekans adresi üzerinden radyo kanalını dinleyemiyorsanız, internet üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz.

Dance Fm İletişim Bilgileri

Yayın merkezi : Gazi Magusa
dili : Tr
Telefon : +903923668959
Faks : +903923668959
Adres : Kozan Sok. Nese Apt. Daire:4 Dumlupinar /GAZI MAGUSA
Yabancı hit şarkıları kesintisiz dinleyebileceğiniz ve top30 listesi ile hareketleneceğiniz, Dance Fm yirmi dört saat kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmektedir.

İletişim Adresleri ve Frekansları!