Buradasınız: Anasayfa » Dini » Davet Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Davet Radyo

davet radyo

davet radyo

Davet Radyo

Radyo Davet Canlı Dinle
Davet Radyo 1993 yılında kurulmuş bir dini tematik radyo kanalıdır. Radyo kanalı dini radyolar kategorisinde faliyet göstermektedir. Radyo Gaziantep ili üzerinden 23 yıl boyunca aktif olarak faliyet göstermektedir. Radyo yayın akışında; Kuran, Hadis, Risale-i Nur, Haber, Kültür, Sanat, Spor Sağlık,Bilim ve Eğitici Programlarıyla dinleyicilerinin bu alanlardaki ihtiyaçlarına cevaplar vermeye çalışmaktadır.

Alanında oldukça aktif ve başarılı olan radyo, dini radyolar dalını köreleyen ve hizmet vermiş olduğu kategoriyi olumsuz etkileyecek reklama yer vermemektedir. Deneyimli programcıları ile online radyo dinleyenlere büyük keyif veren ve dinleyicilerinin suallerini cevaplayan bu radyo istasyonunu sitemiz radyodinlesem.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Davet Radyo, ilkeli, doğru, saygın, ağırbaşlı ve istikametli yayınlarıyla işte radyo böyle olur dedirtmiş, binlerin kalp ve gönüllerinde taht kurmuştur. Davet Fm Radyo, hiç bir siyasi çizginin sesi olmamış “doğru herkesin malıdır” anlayışıyla çizgisini istikametle korumuştur. İnsanlığın gerçek hüvviyetine kavuşması ve gerçek insanlığın neler kazandıracağını anlatma gayreti ile 91.0 frekansından canlı bir şekilde yayınlarına devam etmektedir.

Davet Radyo

Davet Radyo Frekansı Nedir ?
Gaziantep : 91.0 fm bandı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Davet Radyo

Davet Radyo’ya Nasıl Ulaşırım
Seferpaşa Mah. Dayı Ahmet Ağa Sk. No:42 Katmerci Apt. Kat:2 Şahinbey/Gaziantep 0342 325 25 00 Fax: 0342 325 0525 – [email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!