Buradasınız: Anasayfa » Slow » Değişim Radyo

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Değişim Radyo

Değişim Radyo

Değişim Radyo

Değişim Radyo Hakkında Bilgiler

Değişim Radyo, Zonguldak’ ın radyosu Radyo Değişim Fm, 93.9 Mhz yayın frekansı ile yerel arenada varlığı ortaya koymuş, uzun yıllardır radyo yayıncılığı yapan bir radyo kanalıdır. Değişim Radyo, başarılı Dj’leri, kaliteli müzik yayınları sayesinde oldukça popüler bir yerel radyo kanalıdır.
Değişim Radyo’ da Türkçe pop müziğin birbirinden güzel şarkılarını çalmaktadır. En yeni şarkıları ve albümleri dinleyicilerine kaliteli bir yayınla sunmayı başaran sevilen radyo, yerel radyo kategorisinde yer almayı başarıyor.
Haber içerikleri ve kaliteli radyo yayınları sayesinde gün boyu dinleyenlere sınırsız bilgi aktaran bu özel kanal, her gecen gün büyük bir dinleyici kitlesine ulaşıyor.

Türkçe pop müziğin her yaş grubundan dinleyene hitap eden yapısı sayesinde geniş dinleyici profiline ulaşmayı başaran Zonguldak’ ın değişim sesi, her gün yayınladığı kültürel etkinlik haberleri ile de günden güne büyüyüp gelişiyor.
Türkçe pop müziğin artık sadece Türkiye ile dinlenmeyip, evrensel bir boyut alarak tüm Dünya’ ya yayılan yapısı sayesinde Türkçe müzik yayını yapan tv ve radyo kanalları büyük bir gelişme olanağı bulmuştur. Özellikle yerel olarak radyoculuk yayınları gerçekleştiren kanallar, internetten yaptıkları canlı radyo yayınları sayesinde seslerini ve güçlerini yerel alandan çıkarmayı başarabilmişlerdir.
Geniş bir yayın akışı bulunan Değişim Radyo, Pazartesi gününden Pazar gününe haftanın her günü birbirinden güzel yayınları ile dikkat çekiyor.

Değişim Fm Pazartesi günü yayın akışı :
09:00-10:00 Gazete Başlıkları Ersen Berk Çelik Yonca Karaca
10:00-12:00 Müzik Programı Elif ile Çayımın Şekeri
12:00 Ara Haber Bülteni
12:00-14.00 Müzik Programı Matmazel
15.00 Ara Haber Bülteni
14:00-17:00 Müzik Programı jasmin
17.00-18.00 Müzik Programı Matmazel
18.00 Ana Haber Bülteni

Matmazel, Elif ile Çayımın Şekeri, Jasmin, Güne Merhaba, Ersen Berk Çelik ile Ana Haber Bülteni radyo kanalının sevilen ve en çok dinlenen programlar arasında yer alıyor.
İnternet üzerinden kesintisiz dinlenebilen bu yerel radyo kanalını, internet ağınız sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz an dinleyebilir, radyo kanalını internet sitemiz üzerinden takip ederek, kanala ilişkin görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı türde yayın yapan Slow Türk‘üde buradan sorunsuz dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Değişim Radyo Frekans Bilgileri

Zonguldak: 93.9 üzerinden radyoyu canlı dinleyebilirsiniz.

Değişim Radyo İletişim Bilgileri

Adres
Müftü Mah. Suat Başol Cad. Bahar Apt. No. 21 / A
Kdz.Ereğli / ZONGULDAK

Tel
+90 372 322 27 30

Fax
+90 372 322 27 33

E-mail:
[email protected]

İletişim Adresleri ve Frekansları!