Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Demokrat Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Demokrat Fm

demokrat fm

demokrat fm

Demokrat Fm Hakkında Bilgiler

Demokrat Fm, Zonguldak ili Ereğli ilçesi üzerinden yayın yapan bir yerel radyo kanalıdır. Radyo, 92.4 Mhz yayın frekansı ile bölgesel olarak müzik yayınları gerçekleştirmektedir. Türkçe müziğin hemen hemen her tarzını çalan Radyo Demokrat Fm, kurulduğu günden bu yana alanında yetkinliği en fazla Ereğli radyosu olma özelliği göstermektedir.

Demokrat Fm, 1993 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana aralıksız müzik yayınları gerçekleştiren ender radyo kanalları arasında yer almaktadır.
Geniş müzik tarzı yelpazesi sayesinde 7’ den 70’ e pek çok radyo severe hitap etmeyi başarabilmiştir. Batı Karadeniz’ in neredeyse tamamına yayınlar gerçekleştiren radyo kanalı, gerek kapsadığı alan bakımından gerek çaldığı müzikler vasıtası ile son derece büyük bir dinleyici kitlesine seslenmeyi başarabilmiştir. Özellikle Zonguldak, Ereğli, Alaplı, Akçakoca, çevre belde ve köylerinde sık sık dinlenen Radyo Demokrat Fm, ilkeli ve dürüst radyoculuk anlayışı sayesinde büyük beğeni toplamaktadır.
Bölgeye ve Dünya’ ya dair haber almanın en seçkin örneklerinden gösterilebilecek bu Zonguldaklı radyo kanalında günün gelişen önemli haber başlıklarına tarafsız bir bakış açısı ile kulak kabartacaksınız.

Kültür, sanat, müzik, sağlık, haber bültenleri vb. yayın içerikleri sayesinde dinlenmeyen ve takip edilmeye değer bir radyo kanalı olarak gösterilen Ereğli radyosunda kişisel gelişiminize katkı sağlayacak pek çok yayın formatı siz değerli dinleyenlerine sunuluyor.
Günün her saati kesintisiz radyo yayınları gerçekleştiren kanal şimdilik sadece bölgesel radyo yayınları ile dinlenebiliyor. İlerleyen zamanda ulusal mecraya da geçmeyi planlayan bu radyo kanalı hızlı bir yükseliş gösteriyor. Özellikle internet ortamında sıkı bir dinleyici kitlesi bulunan radyo
kanalı, bu sayede her geçen gün çıtasını biraz daha yükseltmesi ile dikkat çekiyor.

Eğlenceli ve bilgilendirici radyo yayınları, birbirinden güzel şarkıları ve haber almada en güvenilir kaynaklardan olan Ereğlili’ nin radyosu Radyo Demokrat Fm’ de gün boyu dolu dolu yayınlar sizleri bekliyor.
Online mecradan kesintisiz olarak takip edilen radyo kanalını, sitemiz üzerinden karışık radyolar kategorisinden takip edebilir, radyo kanalına ilişkin görüş ve dileklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Demokrat Fm Frekans Bilgileri

Zonguldak üzerinden 92.4 frekansını takip etmeniz halinde Radyo Demokrat Fm’i canlı dinleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri ve Frekansları!