Buradasınız: Anasayfa » Karışık » Demre Fm

Radyo Çalmıyor mu?

- Sayfayı yenileyin (CTRL + F5). - Hata bildirimi gönderin.
RadyoDinlesem.net
Radyo Çalmıyorsa Hata Bildirimi Gönderin

Ad Soyad :

E Mail :

Hata :

Mesaj :

En Çok Dinlenenler
Kodu kopyalayıp sitenize ekleyiniz.

Demre Fm

Demre Fm

Demre Fm

Demre Fm Hakkında Bilgiler

Demre Fm, Antalya üzerinden yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. Sıcak ve samimi yayınları ile dinleyenlerine hit şarkılar çalan radyo kanalı, alternatifi bol bir yayın akışına sahiptir. Türkçe pop, slow ve yer yer arabesk şarkılar çalan kanal 24 saat sorunsuz bir yayın yapmaktadır.

Online radyoculuk dalında birçok radyo kanalının faliyette olmasına rağmen, aralarından sıyrılan Demre Fm farkını ve tarzını apaçık ortaya koymaktadır. Yayın akışındaki sadelik, sözlü alandan daha çok sözsüz alana yer vermesi ve dinleyenlerinin istek şarkılarını yayın akışına taşıması radyo kanalı diğer radyolardan farklı kılmıştır.

Radyo kanalının resmi internet sayfasını ziyaret ettiğimizde bizleri sade bir sayfa karşılamaktadır. Radyo kanalı aynı zamanda Demre’nin güncel haberlerinide bu internet sayfasında paylaşmaktadır. Bir yandan güncel hit şarkıları dinlerken bir yandan Demre’nin gündemi tutabileceksiniz.

Raydo kanalı karasal yayın ağına sahip olması ile birlikte, online yayınada sahiptir. Baştada belirttiğimiz üzere online radyoculuğa farkındalık kazandıran bu radyo kanalı, online radyonun nedenli önemli olduğunu bizlere göstermektedir.

Son dönemlerde birçok kurum ve kuruluşun online radyoculuğa yaptığı yatırımlar ise, bu söylemimizi doğrular niteliktedir. Bunun farkından olan Radyo Demre ise, aynı çizgide ve objektiflikte yayınlarını sürdürerek dinleyenlerine daha kaliteli bir hizmet için çalışmalarını tam sürat sürdürmektedir.

Demre Fm Frekans Bilgileri

Antalya üzerinden 104.5 frekansını takip ettiğiniz takdirde Demre’nin şirin radyosunu canlı dinleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de online olarak dilediğiniz heryerden radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Demre Fm İletişim Bilgileri

Reklam Telefon: 0506 300 0336

İletişim Adresleri ve Frekansları!